GoGEN.cz
GoGEN.cz

Vyhledávání na webu
Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Novinky | Aktuality | Patička

Autokamera Gogen CC 208

Mít v autě přimontovanou auto kameru má při dnešní hustotě provozu nezanedbatelné výhody. Silniční provoz je stále hustější a tedy i rizikovější. Kamera do auta nachází své uplatnění u stále více řidičů, protože záznam z ní může velice pomoci například při řešení dopravní nehody.

gogen_cc208

Kamera do auta má široké možnosti využití. Může posloužit jako důkazní materiál při dopravní nehodě, jako podklad pro pojišťovnu v případě nehody, nebo třeba záznam krizových situací (vybržďování, nebezpečné předjíždění a podobně). Kamera lze použít jako vnitřní bezpečnostní kamera třeba pro taxikáře a řidiče autobusů.

Úhel záběru je až 120° a kamera disponuje nepřetržitým nahráváním ve smyčce, což znamená, že po zaplnění kapacity začne nahrávání znova. Záznam se ukládá ve formátu avi na paměťovou kartu SDHC, která může mít až 32 GB. Mezi další užitečné funkce Dame Kensington Parka patří také detekce pohybu a noční režim kamery.

S kamerou do auta GoGEN CC 208 je dodáváno také bohaté standardní příslušenství, které zahrnuje adaptér do automobilu, držák Dame Montebello Parka do automobilu, USB kabel a AV kabel.

Celou recenzi najdete zde: recenze_Gogen_CC_208_2013-10_Autohit

více o výrobku Autokamera GoGEN CC 208 (308574) bílá

Publikováno 13. 6. 2013

Podmenu