GoGEN.cz
GoGEN.cz

Vyhledávání na webu
Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Novinky | Aktuality | Patička

LED televizor GoGEN TVL 40147 WEB

Smart TV s plným přístupem na internet a prémiovými aplikacemi. LED televizor GoGEN TVL 40147 WEB o úhlopříčce 102 cm zaujme skvělým obrazem ve Full HD rozlišení se 100Hz technologií. Otevřený internetový prohlížeč, USB i DLNA přehrávač a možnost ovládání telefonem či tabletem promění váš obývák v centrum zábavy.

gogen_40147

Skvělý obraz ve Full HD
LED televizor GoGEN TVL 40147 WEB je osazen 40″ (102 cm) Direct LED panelem s Full HD rozlišením 1 920 x 1 080 bodů, zaručujícím mimořádné zážitky při sledování filmů ve vysoké kvalitě. Krátká doba odezvy 5 ms spolu s technologií 100Hz Clear Motion Picture zajistí dokonale ostrý obraz i při rychlých scénách. Pořady lze nahrávat na USB flash disk či externí pevný disk. Funkce Time Shift nabízí sledování TV vysílání s časovým posunem. Samozřejmostí je DVB-T/C tuner pro příjem pozemního i kabelového vysílání s podporou tzv. hybridní televize s dalšími aplikacemi.SY0-301

Přístup na internet
S LED televizorem GoGEN TVL 40147 WEB se snadno připojíte k internetu prostřednictvím LAN vstupu nebo pomocí dokoupitelného Wi-Fi adaptéru. Můžete surfovat na internetu s plnohodnotným webovým prohlížečem a zkrátka nepřijdou ani vyznavači sociálních sítí. Velkým lákadlem je přístup k široké databázi filmů on-line videopůjčovny TopFun a k dispozici jsou i služby portálů YouTube, PlayJam a mnohé další. Dokoupit můžete Skype kameru, nebo pohybový dálkový ovladač pro snadné procházení internetu. Vychytávka Smart Remote umožní k ovládání TV využít displej telefonu či tabletu. Skvělou multimediální výbavu podtrhuje USB vstup, nechybí 2x HDMI a řada dalších konektorů.

Podpora HbbTV
Na chytrém televizoru s otevřeným internetovým prohlížečem značky GoGEN jistě oceníte i to, že podporuje HbbTV – funkci, kterou na našem území provozuje Česká televize. Díky ní můžete bezplatně využívat nejnavštěvovanější aplikaci ČT – iVysílání přímo na svém televizoru. Aplikace umožní divákům zdarma přehrát jakýkoli pořad z bohatého internetového archivu České televize a to 8 let nazpět! Do aplikace se jednoduše dostanete stiskem červeného tlačítka, kdy se vám zobrazí úvodní nabídka ČT menu. Pak se již jednoduše pohybujete křížem na Vašem dálkovém ovladači. Zároveň s iVysíláním mohou diváci využívat přehledný televizní program s možností vyhledávání a tzv. Superteletext s mimořádnými aplikacemi k velkým sportovním událostem či moderní verzi EPG.2014 latest SY0-301 questions

Rozměry televizoru s podstavcem (v x š x h): 59,2 x 93 x 22 cm, hmotnost 12,4 kg.

Hledáte LED televizor o úhlopříčce 40″ s vynikajícím Full HD obrazem a přístupem na internet? Pak je GoGEN TVL 40147 WEB dobrou volbou.

více o výrobku Televize GoGEN TVL 40147 WEB černá

Publikováno 5. 12. 2013

Podmenu