GoGEN.cz
GoGEN.cz

Vyhledávání na webu
Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Novinky | Aktuality | Patička

Autokamery GoGEN – novodobé černé skříňky vašich automobilů

Hustota silničního provozu neustále roste, přibývá dopravních nehod a bohužel i agresivních řidičů. Proto si stále více lidí do automobilu pořizuje autokameru, neboli tzv. černou skříňku, jejíž záznam může pomoci nejen s řešením dopravní nehody.

autokamery-gogenAutokamery poskytují široké uplatnění. Mohou sloužit jako podpůrný prostředek při řešení dopravní nehody a pomoci tak při jejím vyšetřování. Uplatnění najdou i při záznamu krizových situací např. vybržďování či nebezpečném předjíždění. Taxikáři či řidiči autobusů uvítají možnost použití jako vnitřní bezpečnostní kameru. Příjemným benefitem je možnost dokumentace automobilových sportovních zážitků nebo dobrodružných jízd. Pojďme si nyní jednotlivé autokamery GoGEN blíže představit.

Autokamera GoGEN CC 208

Autokamera GoGEN CC 208 pořizuje videozáznam s rozlišením 1280 x 720 px, který ukládá ve formátu AVI na paměťovou kartu SDHC. Disponuje záznamem ve smyčce, tzn., že po zaplnění kapacity začne nahrávání od začátku. Oceníte široký úhel záběru až 120°, 2,4″ displej i bohaté příslušenství.

Autokamera GoGEN CC 217 D

Autokamera GoGEN CC 217 D je vybavena přední i zadní kamerou. Díky tomu máte dokonalý přehled, co se děje před i za vozidlem. Je schopna oba záznamy současně nahrávat i ukládat. Přehrávat si je můžete na 2,4″ displeji. Záznam je ukládán ve formátu MOV na paměťovou kartu Micro SDHC. Oceníte funkci SOS a G senzor, které po zmáčknutí tlačítka Crocecostaafv nebo po detekci kolize či otřesu aktuální záznam uzamknou a nebude smazán. Napájena je z 12 V autozásuvky nebo pomocí akumulátoru.

Autokamera GoGEN CC 271 FULL HD

Autokamera GoGEN CC 271 s 2,7″ displejem pořizuje záznam ve Full HD rozlišení 1920 x 1080 px a ukládá jej ve formátu MOV na kartu Micro SDHC. Záznam ve vysokém rozlišení může hrát klíčovou roli při vyšetřování dopravní nehody. Nechybí funkce SOS a G senzor.

Všechny autokamery GoGEN disponují úhlem záběru 120°, čímž předchází tzv. mrtvému úhlu a kromě videí pořizují i fotografie s rozlišením až 12 Mpx (dle modelu). Součástí každého modelu je i bohaté příslušenství, včetně držáku pro pohodlné umístění,
Robe de cocktail de luxe
i USB kabelu pro připojení k PC.

Mít v autě černou skříňku je v dnešní době k nezaplacení. Vyberte si jednu z autokamer GoGEN a můžete předejít kolizním situacím, nebo přispět k jejich vyřešení ve váš prospěch.

 

více o výrobku Autokamera GoGEN CC 271 FULL HD stříbrná
více o výrobku Autokamera GoGEN CC 217 D černá
více o výrobku Autokamera GoGEN CC 208 (308574) bílá

Publikováno 27. 12. 2013

Podmenu