GoGEN.cz
GoGEN.cz

Vyhledávání na webu
Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Novinky | Aktuality | Patička

První čtečka elektronických knih značky GoGEN

Baví vás čtení, ale nechcete s sebou tahat těžké knihy? Pak právě vám je určena první čtečka elektronických knih značky GoGEN eReader 1. Je vybavena komfortním e-Ink displejem a 4 GB pamětí až pro 3 000 knih a můžete tak mít u sebe vlastní knihovnu.

ctecka-ereader-1Čtení jako z papíru

Čtečka e-knih GoGEN eReader 1 již na první pohled zaujme elegantním a velmi kompaktním designem, takže skvěle padne do ruky a pohodlně se drží. Je vybavena komfortním 6″ e-Ink displejem (elektronický papír) s rozlišením 600 x 800 px a 16 stupni šedi, který vyniká mimořádnou čitelností i na přímém slunci. E-Ink je opakem technologie LCD, tudíž nevyzařuje světlo a jeho čitelnost stoupá s intenzitou okolního osvětlení, stejně jako u běžné knížky.

Podporované formáty

Čtečku elektronických knih GoGEN eReader 1 ocení jak začínající, tak i pokročilí čtenáři. Do její vnitřní paměti o kapacitě 4 GB uložíte až 3 000 knih. Velcí čtenáři mohou využít slot na paměťové karty Micro SD až do 32 GB. Podporuje řadu textových formátů, např. ePub, PDF, FB2, uplatnění najde i jako prohlížeč obrázků (PNG, BMP). Výhodou je i velmi dlouhá výdrž baterie, která se spotřebovává pouze při změně strany. Na jedno nabití jich lze přečíst až 8 000 a podle typu použití může bez nabíjení fungovat až jeden měsíc. Na těle čtečky naleznete konektor micro USB pro pohodlné nabíjení a připojení k PC. USB kabel je součástí balení.

Čtečka elektronických knih GoGEN eReader 1 potěší každého čtenáře. Umožňuje pohodlné čtení díky e-Ink displeji a zásluhou kompaktního provedení dobře padne do ruky.

více o výrobku Čtečka e-knih GoGEN EREADER 1 černá

Publikováno 27. 12. 2013

Podmenu