GoGEN.cz
GoGEN.cz

Vyhledávání na webu
Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Novinky | Aktuality | Patička

Televizory GoGEN zeštíhlují

Značka GoGEN přichází s novými SMART LED televizory řady 248 o úhlopříčkách 107 a 127 cm. Modely TVL 42248 WEB a TVL 50248 WEB upoutají nejen dobrými parametry a SMART funkcemi, ale i novým, velmi štíhlým designem.

Tenké a stylové

Televizory se v dnešní době stále častěji stávají dominantním prvkem obývacího pokoje, proto je kladen větší důraz na jejich design. Oba modely bodují stylovým a mimořádně tenkým rámečkem i minimální hloubkou. Můžete je ponechat volně postavené,
Robe de cocktail de luxe
nebo je pověsit na zeď, čímž vynikne jejich design a stanou se opravdovými dominantami jakéhokoli prostoru.

Skvělý obraz ve velkém

gogen_248_800x533Televizory GoGEN TVL 42248 WEB o úhlopříčce 42″ (107 cm) a TVL 50248 WEB s úhlopříčkou 50″ (127 cm) vám splní sen o kvalitní TV s velkou obrazovkou. Jsou osazeny LED panely s brilantním Full HD obrazem s rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů. Technologie 400Hz Motion Picture zaručuje plynulý a ostrý obraz i při velmi rychlých scénách. Robe de Cocktail Oceníte také optimální kontrast a krátkou dobu odezvy. Oba modely disponují DVB-T/C tunery pro příjem pozemního i kabelového vysílání s podporou tzv. hybridního vysílání (HbbTV) a řadou souvisejících služeb.

SMART TV a multimédia

Výsadou televizorů řady 248 je bohatá multimediální výbava. Patří k nim plnohodnotný webový prohlížeč i řada SMART aplikací, včetně přístupu do bohaté filmotéky on-line videopůjčovny TopFun či k portálům YouTube a Facebook. Dokoupit lze Skype kameru pro videohovory ve vysoké kvalitě i pohybový dálkový ovladač pro maximálně pohodlné surfování na internetu. K dispozici máte také aplikaci Smart Remote, s jejíž pomocí lze oba televizory ovládat smartphonem nebo tabletem (podporován je Android i iOS).

Hledáte-li LED televizor s velkou úhlopříčkou, vynikajícím Full HD obrazem, řadou SMART aplikací a mimořádně tenkým designem, pořiďte si jeden z televizorů GoGEN řady 248.

více o výrobku Televize GoGEN TVL 42248 WEB černá
více o výrobku Televize GoGEN TVL 50248 WEB černá

Publikováno 27. 12. 2013

Podmenu