GoGEN.cz
GoGEN.cz

Vyhledávání na webu
Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Novinky | Aktuality | Patička

Novinky v HbbTV ČT ve Smart TV GoGEN

Novinky v HbbTV vysílání České Televize Human Hair Wigs sale pro naše nejmenší diváky najdete ve Smart TV GoGEN.

logo_déčko   HbbTV_logo

Česká televize rozšířila svou nabídku HbbTV vysílání. V nabídce hybridní televize najdou uživatelé hned dvě nové aplikace, a to aplikaci dětských archivních pořadů iVysílání :D a kvízovou aplikaci ÁbécéDéčko.

GOGTVL39257SWEB_02

Aplikace iVysílání :D je strukturována podobně jako stávající úspěšná aplikace iVysílání – rozsáhlý videoarchiv pořadů ČT. Navíc přináší přehledné třídění pořadů podle žánrů. Díky této aplikaci tak nabízí nejmenším divákům komfortní přístup ke všem dětským pořadům, které jsou k dispozici ve stále rostoucím videoarchivu ČT.

GOGTVL40147WEB_screen

Úplnou novinkou ve vysílání hybridní televize ČT je první kvízová aplikace s názvem ÁbécéDéčko. V této hře mohou u jednoho televizoru soutěžit až čtyři diváci. Podstatou hry jsou kvízové otázky pokládané formou krátkých videí. Soutěží se ve znalostech dětských seriálů, večerníčků, pohádek apod. ČT připravilo aplikaci, která do prostřední hybridní televize integrujeme skutečné Human Hair Wigs online prvky interaktivity, protože právě zde divák aktivně reaguje na pokyny ve hře.

K užití služeb hybridní televize musí uživatel vlastnit přijímač s podporou HbbTV. Pak už služby aktivuje jednoduše, pouze stisknutím červeného tlačítka na dálkovém ovladači.

Česká televize nabízí celou řadu aplikací HbbTV, jako je například teletext s moderní grafikou, iVysílání, TV program, Lištu ČT24 apod. Pravidelně připravuje hybridní aplikace k významným sportovním událostem, a ne jinak tomu bude i během květnového MS v hokeji nebo červnového MS ve fotbale.


Publikováno 16. 4. 2014

Podmenu