GoGEN.cz
GoGEN.cz

Vyhledávání na webu
Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Novinky | Aktuality | Patička

Fotbalové MS ve SMART TV GoGEN

Ve SMART TV GoGEN ve vysílání HbbTV České televize najdete aplikaci věnovanou MS ve fotbale.

Najdete zde kompletní výsledkový servis, rozpis zápasů, sestavy národních týmů, videa z jednotlivých zápasů a mnoho užitečných on-line informací tak jak se aktuálně odehrávají v dějišti MS v Brazílii.

gog3gog5

Aplikace vychází z velmi zdařilého konceptu, který Česká televize použila již pro hokejový šampionát. Aplikace zahrnuje kompletní galérii videí z portálu ČT sport. Majitelé přijímačů s podporou HbbTV tak mohu sledovat záznamy utkání, momenty, sestřihy, rozhovory nebo reportáže přímo na jejich televizních obrazovkách. Součástí aplikace je i bohatý informační servis, včetně online dat z jednotlivých zápasů.

 gog1gog2

U zápasů, které nepůjdou na ČT sport v přímém přenosu, bude možné přes zelené tlačítko aktivovat textový online z „nevysílaného“ fotbalového zápasu. Jedná se zejména o zápasy poslední hrací den ve skupinách. Hrají se ve stejný čas, takže na ČT sport se bude vysílat jeden vybraný zápas, ale v liště HbbTV půjde zobrazit informace z druhého, souběžně hraného, zápasu.

 goggog4

„Nabídneme i úplnou novinku v oblasti hybridní televize v Česku, a to výhradně na kanálu ČT sport. Poprvé bude fungovat úvodní tlačítko trochu jinak na různých kanálech ČT. V průběhu fotbalových přenosů umožníme divákům rychlejší přístup k aplikaci, a to prostřednictvím modrého tlačítka na dálkovém ovladači. Divák bude mít možnost během přenosů stisknout rovnou modré tlačítko a spustí se mu fotbalová aplikace.“ jak uvádějí informace přímo z České televize.


Publikováno 1. 6. 2014

Podmenu