GoGEN.cz
GoGEN.cz

Vyhledávání na webu
Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Novinky | Aktuality | Patička

Autokamera GoGEN CC271 FullHD na Impulsu

Autokamera GoGEN CC271 FullHD prochází náročným testem reportéry Rááááádia Impuls a navíc si o ni můžete  po celý červen zasoutěžit.

GOGCC271

Autokamera GoGEN CC 271: Váš svědek v případě nehody

Náhoda je blbec a na srážku s blbcem je třeba být připraven! Na silnicích platí toto tvrzení dvojnásob. Agresivní řidiči, kteří nedodržují dopravní předpisy, ale i nervózní začátečníci nebo zkrátka lidé, kteří udělali chybu z nepozornosti. Ti všichni mohou způsobit dopravní nehodu a v jediném okamžiku vám zkomplikovat život! Nejste viníci? Dokažte to! Že nemáte za stávajících okolností jak? Palubní kamera váš problém vyřeší!
 

Nevěříte moderní technice? Bojíte se, že vám v nejhorším okamžiku dojde místo na úložném médiu a klíčový záznam se nenahraje?  S Full HD autokamerou GoGEN CC 271 vám tento problém nehrozí! Video se totiž nahrává v nekonečné smyčce, pokud tedy zaplníte kapacitu paměťové karty, původní záznam se začne postupně znovu přepisovat.

Zabudované funkce SOS a G – senzor navíc dokáží po zmáčknutí tlačítka nebo po detekci kolize či otřesu aktuální záznam uzamknou a zabránit tak jeho nechtěnému smazání.
 
 
Samotný záznam pořizuje GoGEN CC 271 ve Full HD rozlišení (1920 x 1080), které garantuje opravdu kvalitní záběry. Kamera navíc disponuje nočním režimem, dostatečně kvalitního záznamu tak dosáhnete i za zhoršených světelných podmínek. Záznam se ukládá na microSDHC kartu, jejíž maximální velikost může být 32 GB.

Publikováno 25. 6. 2014

Podmenu