GoGEN.cz
GoGEN.cz

Vyhledávání na webu
Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Novinky | Aktuality | Patička

VOYO ve Smart TV GoGEN

Aplikace oblíbené videoknihovny skupiny Nova VOYO je k dispozici v nabídce Smart TV GoGEN. Majitelé této značky chytrých televizí tak získávají přístup k rozsáhlé databázi filmových a seriálových titulů, které si mohou přehrát kdykoli a bez reklam.

ROZDÁVÁME VOYO : do 28.2.2016  navíc získají  zákazníci od značky GoGEN do svých nových přístrojů VOYO  na 2 měsíce zcela zdarma.

           Jak získat VOYO na 2 měsíce zdarma?

Videotéka VOYO se svým uživatelům snaží poskytovat ten nejlepší divácký zážitek, a proto proniká i na nové platformy. Aplikace VOYO na zařízeních GoGEN je dalším krokem směrem k uživatelům chytrých zařízení, kteří si jejím prostřednictvím mohou vychutnat přes dva tisíce filmů ze zahraniční i domácí produkce, rozsáhlou databázi původních pořadů televize Nova a také řadu exkluzivních sportovních přenosů na NOVA SPORT1 a NOVA SPORT2. Mezi tyto sportovní přenosy patří například: NHL, NBA, ATP, Wimbledon, Moto GP. VOYO také nabízí několik dílů oblíbených seriálů televize Nova ještě před jejich odvysíláním v televizi. To vše v nejvyšší obrazové kvalitě a bez reklam.

voyo_clanek

Jak aktivovat aplikaci VOYO ve Smart TV GoGEN?

Aktualizace proběhne automaticky, poznáte to tak, že po připojení televizoru k internetu budete vyzvání k aktualizaci softwaru. Po potvrzení tlačítkem ANO vám do nabídky aplikací v internetovém prohlížeči přibude ikona aplikace VOYO.

update

Od této chvíle máte VOYO k dispozici.

 

 


Publikováno 31. 3. 2015

Podmenu