GoGEN.cz
GoGEN.cz

Vyhledávání na webu
Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Novinky | Aktuality | Patička

Návod na registraci VOYO (včetně balíčku 2 měsíce ZDARMA)

Jak aktivovat VOYO 2 měsíce ZDARMA na televizi GoGEN:

VOYO  a benefit 2 měsíce ZDARMA si můžete aktivovat od 1.12.2015 do 28.2.2016 nebo do vyčerpání zásob.

Proveďte registraci VOYO účtu prostřednictvím počítače – otevřete stránky www.voyo.cz, klikněte na odkaz Registrovat v liště služby VOYO v pravé horní části stránek.

VoYO

V registračním formuláři vyplňte všechny povinné registrační údaje označené hvězdičkou. Uveďte dostatečně dlouhé uživatelské jméno (min. 4 znaky) a heslo (min. 5 znaků). Vyvarujte se neplatných znaků jako jsou mezery, pomlčky nebo podtržítka. Používejte pouze písmena bez diakritiky a čísla. Poté opište kontrolní kód a stiskněte tlačítko POKRAČOVAT.

reg_voyo

Budete vyzváni k ověření vaší e-mailové adresy pomocí odkazu, který na zadaný e-mail obdržíte. Po jeho potvrzení bude Registrace dokončena.

Zapněte si televizi, a vstupte do prostředí internetového prohlížeče, kde se vám po aktualizaci softwaru objevila ikona aplikace VOYO. Aplikaci si otevřete a zadejte vaše přihlašovací údaje.

Od této chvíle můžete využívat 2 měsíce plnohodnotné aplikace VOYO zcela ZDARMA.

Jak aktivovat předplatné VOYO na ostatních modelech Smart TV GoGEN, mimo akční nabídku 2 měsíce zdarma:

Registraci na www.voyo.cz proveďte stejným způsobem jak je popsáno v první části návodu. Poté pokračujte ve vašem PC aktivací předplatného:

Klikněte na jméno svého uživatelského profilu, dále na odkaz Můj profil. Kupte si předplatné a následně na odkaz ZÍSKEJTE PŘEDPLATNÉ.

voyo předplatne

vovoyo2

vovoyo3

V součastnosti je možné hradit VOYO předplatné pomocí mobilního telefonu, platební karty (prostřednictvím služby GoPay), účtu PayPal nebo předplacených karet VOYO, které zakoupíte v těchto prodejních místech: http://voyo.nova.cz/prodejny

Vyberte prosím délku VOYO předplatné (1, 3, 6 nebo 12 měsíců), platební metodu a pokračujte dle instrukcí na stránce.

Po aktivaci předplatného se přihlaste do aplikace VOYO ve vaší Smart TV GoGEN a užívejte si spoustu skvělé zábavy.


Publikováno 2. 4. 2015

Podmenu