GoGEN.cz
GoGEN.cz

Vyhledávání na webu
Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Novinky | Aktuality | Patička

Wimbledon exkluzivně a zdarma ke Smart TV GoGEN

Všichni milovníci tenisu se již těší na Wimbledon – tenisový svátek roku, který startuje 29. června letošního roku. Jak je již dnes docela běžné, ani takto oblíbené sportovní utkání nejsou automaticky ke zhlédnutí na běžných televizních kanálech, které jsme zvyklí sledovat v rámci základní nabídky. Společnosti provozující jednotlivé televizní kanály vlastní autorská vysílací práva na jednotlivé přenosy a ty potom nabízejí exkluzivně svým divákům. Toto se týká také Wimbledonu, který lze sledovat na programu NOVA SPORT. Nejslavnější tenisový turnaj planety, legendární Wimbledon a  NOVA Sport divákům nabídne obrovskou porci přímých přenosů.
FANDĚTE NAŠIM TENISTŮM!
Turnaj začíná již v pondělí 29. června a vyvrcholí v neděli 12. července. V rámci turnaje na diváky čeká speciál s dvojnásobnou wimbledonskou vítězkou Petrou Kvitovou.

Petra Kvitová a Štěpán Sokol

 

Smart televizory Gogen pro vás mají řešení jak se dostat ke kanálu Nova Sport a tudíž také k Wimbledonu bezplatně. Při zakoupení jakéhokoli televizoru značky GoGEN s internetovým prohlížečem dostáváte dárek v podobě balíčku videotéky VOYO jehož součástí je mimo jiné také Nova Sport na dva měsíce ZDARMA. Zajímají vás vtipné upoutávky na Wimbledon?  

1 Svačina                  2 Na rybách                     3 Svatba

 

Voyo_900x350_2

VOYO nabízí neomezené množství zábavy.

Vyzkoušejte si pestrou nabídku filmů a seriálů videotéky VOYO, sledujte Wimbledon a další oblíbené sportovní přenosy na Nova Sport s televizory GoGEN. Nabídka filmů a oblíbených seriálů je pravidelně doplňována a aktualizována. Některé díly seriálů jsou k dispozici ještě před běžným odvysíláním v televizi NOVA. Pro diváka je důležitá také informace, že veškerý obsah je vysílán ve vysoké kvalitě a bez reklam. Sportovní kanál Nova Sport nabízí kromě Wimbledonu i mnohé další unikátní sportovní taháky jako např. NHL, NBA, ATP, FA Cup a Moto GP.

Hodně sportovních zážitků při sledování televize přeje váš GoGEN


Publikováno 22. 6. 2015

Podmenu