GoGEN.cz
GoGEN.cz

Vyhledávání na webu
Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Novinky | Aktuality | Patička

GoGEN má Mistrovskou tvář – 4 násobného Mistra Světa, skifaře Ondřeje Synka

Značka elektroniky GoGEN spojuje od sezóny 2015 svou tvář s vítězem a špičkovým sportovcem, čtyřnásobným mistrem světa ve veslování na skifu Ondřejem Synkem.

Proč právě tvář super úspěšného sportovce?

V portfoliu výrobků značky GoGEN najdete širokou nabídku televizorů, ale také škálu výrobků spojených s energií, sportem a aktivním trávením volného času jako např. baterie, power banky, bluetooth reproduktory a akční kamery. Společným činitelem těchto výrobků a Ondry Synka je kvalitní výkon, spolehlivost, vytrvalost, nezdolná energie a síla.

600x300

 

A proč právě skifař Ondřej Synek?

Na české sportovní scéně patří ke stálicím úspěchu a není mnoho sportovců, kteří podávají již tolik let za sebou špičkové výkony, vozí medaile z českých i světových soutěží a jsou chloubou našeho sportovního dění. Ondřej Synek je znám široké veřejnosti, ale jistě stojí za to, připomenout si, čeho všeho za posledních pár let dosáhl. Jeho úspěchy jsou odpovědí na otázku, proč se značka GoGEN rozhodla podpořit právě Ondru.

*Nominace na LOH 2016 v Brazílii

*Mistr světa 4x / 2015, 2014, 2013, 2010/

*Čerstvý Mistr světa 2015 z Francie

*Olympijské stříbro 2x LOH v Číně a Anglii

*Vítěz Světového poháru 9x

*Mistr ČR nepřetržitě od 2005

600x300_selfie

S tváří Ondřeje Synka se budete moci setkávat na většině prodejních míst elektroniky GoGEN. Kamenných prodejnách i internetových obchodech.

Spolupráce je vzájemná a věříme, že Ondrovi spojení a podpora značky GoGEN přinese sportovní štěstí a úspěchy nejen na blížící se Olympiádě v Brazílii!

 

 

 


Publikováno 14. 10. 2015

Podmenu