GoGEN.cz
GoGEN.cz

Vyhledávání na webu
Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Novinky | Aktuality | Patička

Užijte si aplikaci VOYO se smart televizory GoGEN

Aplikace oblíbené videoknihovny skupiny Nova VOYO je k dispozici v nabídce Smart TV GoGEN. Majitelé chytrých televizí tak získávají přístup k rozsáhlé databázi filmových a seriálových titulů, které si uživatelé mohou přehrát kdykoli a bez reklam. Od prosince 2015 navíc získají všichni stálí i noví zákazníci VOYO dárek v podobě možnosti užít si videotéku VOYO dva měsíce zcela zdarma. Dárek je možno čerpat do konce února 2016 nebo do vyčerpání zásob elektronických voucherů.

TVU55E304STWEB_01_voyo

NÁVOD JAK ZÍSKAT VOYO NA 2 MĚSÍCE ZDARMA NAJDETE ZDE

 

Videotéka VOYO se svým uživatelům snaží poskytovat ten nejlepší divácký zážitek, a proto proniká i na nové platformy. Aplikace VOYO na zařízeních GoGEN je dalším krokem směrem k uživatelům chytrých zařízení, kteří si jejím prostřednictvím mohou vychutnat přes dva tisíce filmů ze zahraniční i domácí produkce, rozsáhlou databázi původních pořadů televize Nova a také řadu exkluzivních sportovních přenosů na NOVA SPORT1 a zbrusu novém kanálu NOVA SPORT2. VOYO také nabízí několik dílů oblíbených seriálů televize Nova ještě před jejich odvysíláním v televizi. To vše v nejvyšší obrazové kvalitě a bez reklam.

VOYO ve spolupráci se značkou GoGEN připravilo speciální promo akci pro uživatele videoportálu, kteří na televizorech GoGEN získají 2 měsíce předplatného VOYO zcela zdarma. Akce startuje již 1.12. 2015 a bude platná do 28.2.2015 nebo do vyčerpání zásob. Nabídka platí pro všechny modely chytrých – internetových televizorů GoGEN. Noví majitelé, kteří mezi uživatele VOYO dosud nepatří, se musí nejdříve zaregistrovat na stránkách www.voyo.cz.

 

 


Publikováno 25. 11. 2015

Podmenu