GoGEN.cz
GoGEN.cz

Vyhledávání na webu
Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Novinky | Aktuality | Patička

POWER BANKA = ENERGIE SBALENÁ NA CESTY

Seznamte se s power bankou!

Díky externím nabíjecím bateriím běžně známým pod názvem Power banky bude vaše cestování jednodušší, neboť vaše mobilní chytré telefony, MP3 a MP4 přehrávače, GPS navigace, outdoorové kamery, fotoaparáty nebo tablety budete moci používat mnohem déle bez obav z toho, že ke konci pobytu již nebudete mít “ šťávu“ na provoz těchto zařízení.

Vybere si každý

V sortimentu značky GoGEN naleznete velké množství modelů power bank. Vybírat můžete podle kapacity ( od 2600 do 20000 mAh), designu, velikosti i barvy. V nabídce jsou modely speciální pro outdoorové použití se zvýšenou odolností proti vlhku, prachu a opotřebení a také modely tzn. slim – designové v metalickém hliníkovém provedení.

7800_7

 

Běžné mobilní telefony s powerbankou průměrné kapacity dobijete minimálně 4-5x. Modely s vyšší kapacitou jsou vybaveny dvěma USB nabíjecími porty s tím, že rychlejší port s 2.1 A vám umožní nabíjet i zařízení s vyšším proudovým odběrem jakou jsou tablety a mobilní telefony od společnosti Apple Inc.

Dobíjení bez zásuvky kdykoli a kdekoli

Externí záložní zdroj napájení, nebo-li power banka je výrobkem, který najde uplatnění u lidí, kteří se často pohybují v přírodě, jezdí na místa bez přístupu k elektrické síti nebo prostě u každého, kdo třeba jen zapomene plně si zařízení nabít před cestou kamkoli. Jakmile si na ni zvyknete, budete ji brát automaticky všude s sebou.

Rychlé nabíjení

Díky proudu 2,1 A můžete se záložními zdroji GoGEN nabíjet zařízení až dvakrát rychleji než běžné nabíječky. Druhý port poskytuje 1 A, což postačí pro většinu telefonů a menší elektroniky. Baterii může využít téměř každý mobilní přístroj, jehož lze napájet přes USB port. LED indikátor vám zobrazí zbývající energii v záložním zdroji. Součástí některých modelů je také praktické LED světlo.

Prohlédněte si PRODUKTOVÉ VIDEO

Externí napájecí baterie Gogen představují ideální spojení zajímavého moderního vzhledu a pořádné zásoby energie. Vyberete si jistě i VY!


Publikováno 3. 2. 2016

Podmenu