GoGEN.cz
GoGEN.cz

Vyhledávání na webu
Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Novinky | Aktuality | Patička

SDÍLEJ HUDBU S BLUETOOTH REPRODUKTORY GoGEN

Společník nejen na cesty

Bezdrátové stereo reproduktory GoGEN s Bluetooth® jsou skvělým společníkem nejen na cesty. I přes své kompaktní rozměry disponují dostatečnou porcí výkonu na to, aby ve vašem okolí vytvořily uchu lahodící zvukovou kulisu. Můžete je umístit do kanceláře, ke stolnímu počítači, k notebooku, na pracovní stůl, ale díky kompaktním rozměrům je vzít i s sebou na cesty. Bez problémů se vejdou do každého zavazadla.

 

Bezdrátový přenos hudby pomocí funkce Bluetooth®

S Bluetooth® reproduktory Gogen si můžete užívat svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli, party může začít. Prostřednictvím Bluetooth® V2.1 streamují muziku do vzdálenosti až 9 m. Skvěle se hodí k tabletům a smartphonům Android i Apple (iPhone, iPad). Díky kompaktnímu designu a nízké hmotnosti se reproduktory snadno přenáší.

BS113_900_250

Vestavěná nabíjecí baterie

Vestavěnou dobíjecí baterii si doma dobijete a můžete vyrazit. Zásoba energie vám vydrží v závislosti na hlasitosti a audio obsahu minimálně 3 hod. Baterii nabijete snadno z jakéhokoli USB portu. Nabíjet samozřejmě můžete nezávisle na poslouchání hudby, proto jsou reproduktory vždy připraveny vyrazit s vámi za zábavou.

S funkcí AUX IN a elegantním designem ke každému počítači

Zařízení, která nemají vestavěný adaptér bezdrátové technologie Bluetooth®, můžete připojit klasickým 3,5mm jack konektorem. Reproduktory není nutné nijak nastavovat, či přepínat. Jakmile připojíte jack, spustí se muzika z připojeného zařízení.

Možnost telefonování

Vestavěný mikrofon některých modelů vám umožní prostřednictvím reproduktorů také telefonovat. S připojeným telefonem tak máte obě ruce volné pro psaní na klávesnici nebo jakoukoli jinou činnost. Můžete i pořádat konferenční hovory, při nichž se může do konverzace zapojit prakticky kdokoli.

Jak jsme vlastně mohli bez bluetooth reproduktorů dosud žít?        


Publikováno 3. 2. 2016

Podmenu