GoGEN.cz
GoGEN.cz

Vyhledávání na webu
Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Novinky | Aktuality | Patička

Stereo Video doporučuje rádio GoGEN DAB 1471 BT

Česko zahájilo digitalizaci rozhlasu. Už máte nové rádio?
Rádio budoucnosti je na světě! O čem je řeč? Přece o digitálním rozhlasovém vysílání. Poslechněte si jeho čistý a kvalitní zvuk v přijímačích podporujících DAB, jak se toto digitální rádiové vysílání nazývá, respektive DAB+, což je jeho pokročilejší verze. Kromě Prahy plánuje do dvou let rozšířit DAB vysílání do multiplexů v Ostravě, Brně a Plzni.

Nejlépe vás naladí rádio s DAB/DAB+ vysíláním
DAB vysílání představuje nejnovější rádiové vysílání, a to digitální. Důvod jeho vzniku je celkem prostý. Podobně jako se od analogových televizí postupem času přešlo k digitálním, tak i rozhlasové vysílání se začíná přesouvat do digitálního světa. Brzy bude standardní VKV-FM vysílání nahrazeno moderním DAB vysíláním. Posluchači tím získají další užitečné funkce a možnosti. Pořiďte si digitální rádio pro příjem analogových i digitálních radiostanic přes FM / DAB / DAB+ nebo internet.

Elegantní radiopřijímač GoGEN DAB 1471 BT zaujme na první pohled velmi povedeným zpracováním, kterému dominuje kožené poutko. Na přehledném LCD displeji snadno naladíte stanice v pásmu FM v rozsahu 87,5 – 108 Mhz. U DAB vysílání je možné naladit frekvenci v III. pásmu na kmitočtech 174,928 – 239,2 MHz. Přístroj umožňuje uložit do paměti až 40 předvoleb (20 pro DAB a 20 pro FM). Díky zabudovanému Bluetooth® a Line-in vstupu pro 3,5 mm jack se rychle z radiopřijímače stane přenosný reproduktor pro vaše mobilní zařízení. Tato vlastnost je podpořena zabudovaným 3,7V akumulátorem s dlouhou výdrží. Nemusíte tak být závislí na zdroji elektrické energie ze sítě. Příjemným benefitem tohoto přístroje je také funkce dvou nezávislých budíků, kdy je na výběr z buzení FM/DAB rádiem nebo zvukovým signálem.

Tranďák pro 21. století
GoGEN DAB 1471 BT je nejzajímavější digitální rádio, jaké se mi za poslední dobu dostalo do ruky. Pořídíte jej za velmi rozumnou cenu kolem 1600 Kč a funguje i jako bezdrátová Bluetooth reprobedna. Těmito slovy začíná zajímavá recenze redaktora Jana Kuji z časopisu Stereo & Video, který měl možnost rádio otestovat a prověřit jeho bezvadné fungování.“Redakcí časopisu Stereo & Video byla rádiu udělena „známka“ Vynikající a Doporučujeme!

doporucujemeSV_vynikajici_9

Celý redakční test si můžete přečíst ZDE


Publikováno 7. 3. 2016

Podmenu