GoGEN.cz
GoGEN.cz

Vyhledávání na webu
Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Novinky | Aktuality | Patička

Party reproduktory GoGEN

Bez pořádné muziky není Party!

Party reproduktory GoGEN jsou jedinečné výrobky, které svými rozsahy funkcí zaujmou každého, kdo rád poslouchá muziku na „plné pecky“. Hodí se na party všeho druhu: rodinné oslavy, svatby, garden party, ozvučení cvičebních lekcí, karaoke večírky, firemní prezentace, předvolební meetingy, demonstrace, sportovní akce nebo jen tak pro kvalitní reprodukci oblíbené hudby. Díky Bluetooth technologii streamujete muziku až na vzdálenost 10 metrů. Reproduktory jsou přenosné, většina modelů je vybavena madlem pro pohodlné uchopení.

rodinka

S výstupním výkonem Party reproduktorů opravdu není problém pořádně naštvat sousedy. Některé modely umí karaoke a můžete je použít i jako zesilovače ke kytaře. Vstupy pro mikrofon i kytaru jsou 6,3 mm JACK a mají samostatnou regulaci hlasitosti. Prostřednictvím Party reproduktorů můžete poslouchat rádio s digitálním FM tunerem, pouštět si muziku v MP3. Nabíjecí akumulátory vám dají šťávu na dlouhé hodiny hraní samozřejmě v závislosti na nastavení maximální hlasitosti, takže pokud muziku neosolíte naplno, vydrží desítky hodin i déle.

Vybírat můžete z několika funkcemi, výkonem i užitím rozdílných modelů. Ten pravý reproduktor pro své potřeby si vybere určitě každý.

Přehled modelů: BPS522, BPS528, BPS626, BPS686, BPS733

 


Publikováno 23. 11. 2016

Podmenu