GoGEN.cz
GoGEN.cz

Vyhledávání na webu
Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Novinky | Aktuality | Patička

Vezmi hudbu ven

Dlouho očekávané jaro je definitivně tady, teploty postupně stoupají vzhůru. Je na čase shodit zimní bundy, nazout sneakersy a vyrazit s přáteli ven, ideálně ve společnosti oblíbené hudby. Protože si různé příležitosti žádají různé speakery, přinášíme vám několik typů bezdrátových reproduktorů.

 

Přenosný reproduktor GoGEN BS 023B

Stačí pověsit na batoh a vyrazit ven

Bezdrátový reproduktor GoGEN BS023 má kompaktní rozměry, které jsou jeho velkou výhodou, disponuje dostatečnou porcí výkonu na to, aby ve vašem okolí vytvořil uchu lahodící zvukovou kulisu. Svým provedením s karabinou je předurčen k outdoorovému použití. Můžete ho vzít  s sebou na cesty, pověsit si ho na batoh, či poutko kalhot nebo přibalit do každého zavazadla.

Prostřednictvím Bluetooth® V2.1 streamuje muziku do vzdálenosti až 9 m. Skvěle se hodí k tabletům a smartphonům Android i Apple (iPhone,  iPad). Zásoba energie ve vestavěné baterii vám vydrží v závislosti na hlasitosti a audio obsahu minimálně 3 hod. Baterii nabijete snadno jakéhokoli USB portu. Vybrat si můžete ze dvou barev – černé a modré. Ovládací prvky jsou důmyslně ukryty na hraně reproduktoru.

 

 

Přenosný reproduktor GoGEN BS 115 STRB

Oblíbené skladby vždy po ruce

Neomezuj se a vyběhni ven spolu se svou oblíbenou hudbou. Bezdrátový reproduktor GoGEN BS115STR ozvučí Tvé okolí, ať budeš kdekoliv. A to díky dvěma reproduktorům s výkonem 2x3W. Zabudovaný dobíjecí akumulátor s kapacitou 1000 mAh Ti dopřeje až 7 hodin nerušeného poslechu.

Bezdrátový reproduktor GoGEN BS115STR využiješ jak doma, tak v parku, městské ulici nebo v přírodě. Ale také třeba u bazénu. Nezalekne se totiž vlhka ani deště. Svou oblíbenou hudbu v čistém a kvalitním provedení si tak můžeš vychutnat opravdu kdekoliv. Pro připojení reproduktoru se zdrojem přehrávané hudby lze využít hned několik způsobů. Reproduktor podporuje bezdrátové streamování Bluetooth®. Díky podpoře technologie NFC je spárování s mobilním telefonem ještě snazší a rychlejší.

 

 

Přenosný reproduktor GoGEN BPS 320 STR

Dej o sobě vědět! Stylově!

Party reproduktor GoGEN BPS320STR skvěle ozvučí jakýkoliv prostor, ulici nebo hřiště. Díky koženému poutku jej snadno kamkoliv přeneseš. Zabudovaná baterie umožňuje poslouchat oblíbené skladby až 7 hodin na jedno nabití! A to vše s hudebním výkonem 9,5 W. Ten má čistý zvukový projev s výraznými basy.

Party reproduktor GoGEN BPS320STR přehraje hudbu streamovanou technologií Bluetooth®. Stejně tak lze přehrávat MP3 skladby z MicroSD karty nebo prostřednictvím AUX IN vstupu. Propojovací audio kabel je, stejně jako micro USB kabel pro nabíjení, součástí balení.

 

Party reproduktor GoGEN BPS 686X

Skvělý výkon, skvělá party

Přenosný party reproduktor GoGEN BPS686 X je jedinečný výrobek s pořádným výkonem, který zaujme každého, kdo rád poslouchá muziku naplno. Díky Bluetooth technologii streamujete muziku až na vzdálenost 10 metrů. Reproduktor je přenosný, vybavený madlem pro pohodlné uchopení. Není to žádný drobek, ale s výškou 60 cm a váhou necelých 7 kg stále není problém ho kamkoliv přenášet.

Se svým výstupním výkonem 2x 35W ozvučí pořádně velký prostor, má i pořádnou dávku bassů. Umí i karaoke, disponuje dvěma výstupy pro mikrofon s vlastním ovládáním hlasitosti. Přidat můžete i funkci ozvěny (ECHO). Máte-li rádi disco atmosféru, můžete si hudbu okořenit i světelnými efekty. Jelikož jde o LED diody, neuberou téměř nic na kapacitě baterie. Nabíjecí akumulátor vám dá šťávu až na 5 hodin při nastavení maximální hlasitosti. Pro rádio i ostatní funkce slouží přehledný LCD displej.


Publikováno 19. 3. 2019

Podmenu