Podporujeme českou muziku

Čeští hudební umělci i jejich fanoušci se museli vyrovnat se situací, kdy byli ochuzeni o přímý kontakt na koncertech a poslech hudby se stal virtuální záležitostí. Pro fanoušky malých a středních kapel, je v tomto jistotou největší databáze českých umělců Bandzone.cz, kde si mohou tvorbu svých oblíbenců bez omezení vychutnat. GoGEN je česká značka, s širokou nabídkou produktů pro poslech hudby, a tak jsme se rozhodli Bandzone.cz oslovit, jestli můžeme společně udělat něco, co by propojení fanoušků a umělců usnadnilo.

Po domluvě jsme zajistili prostředky pro vytvoření mobilní responzivní verze Bandzone.cz, po které všichni uživatelé tohoto unikátního serveru už mnoho let volali. Díky ní jsou na mobilních telefonech stránky umělců přehlednější a nabízejí pohodlný poslech oblíbených skladeb kdykoliv a kdekoliv.

Vem hudbu ven s GoGEN

Na Bandzone.cz se nám líbí totální zaměření na českou kulturu, nedělá žádné rozdíly mezi umělci různých žánrů, regionů i sociálních skupin. Sdílíme podobné hodnoty. Budeme rádi, když naši snahu podpoříte a pro poslech své oblíbené hudby si vyberete produkty GoGEN. Klademe důraz na co nejlepší poměr kvality a ceny. Nabízíme drátová i bezdrátová sluchátka, přenosné reproduktory do kapsy i na domácí party, širokou řadu přehrávačů, které v mnoha případech nabízí spojení klasiky (CD) i moderního Bluetooth streamování. Myslíme i na řidiče starších vozů, kteří s našimi FM transmittery mohou při řízení bezdrátově přehrávat hudbu z telefonu.

Naše výrobky najdete v široké síti elektrořetězců a e-shopů i u menších elektro prodejců.

 

Oblíbené