Bereme hudbu ven! Rozšiřujeme partnerství na sportovních eventech.

GoGEN opět podpoří velké sportovní akce. Kde všude se letos potkáme?

GoGEN a sport patří k sobě. Proto se za vámi i letos vydáme do terénu, kde budeme naplno testovat naše produkty a hnát sportovce k lepším výkonům!

I letos podpoříme unikátní seriál závodů Valachy Tour, který se z malebného údolí Velkých Karlovic rozrůstá do celých Beskyd. Závodníci proti sobě změří síly v několika různých disciplínách. GoGEN tady pro vás bude mít připraven stánek, kde nás můžete pozdravit, odpočinout si a seznámit se s našimi výrobky.

V úspěšné spolupráci pokračujeme také v rámci sjezdových závodů horských kol - Czech Downhill Cup. Seriál těchto adrenalinových závodů se v letošní sezoně rozroste na 7 podniků, ze kterých vzejdou Mistři České republiky pro rok 2023.

Nadšení jsme z nové spolupráce s Czech Dance Masters, největší taneční tour v České republice, během které se na parketech ve všech regionech představí na 15 000 tanečníků a poznáme nové Mistry ČR v kategoriích Disco dance, Hip hop, Electric Boogie a dalších.

Akcí, na kterých se můžeme potkat, je ale samozřejmě mnohem víc. Jsme taky vždy otevřeni novým možnostem, kontaktům nebo spolupráci. Pořádáte super akce? Pomohly by vám naše produkty zajistit kvalitní zvuk, energii a zázemí na vašem eventu? Pokud ano, nebojte se nám napsat na info@gogen.cz, a třeba zavítáme i k vám.