Čas oprášit elektrokoloběžku!

Jaro se kvapem blíží a je načase si připravit elektrokoloběžku. Počasí se umírňuje, a to je ideální doba na testovací jízdu. Ať už vám koloběžku nadělil Ježíšek či jste si radost udělali sami, nezapomeňte nám dát vědět na našem Instagramu.

Pro ty, kdo elektrokoloběžku ještě nemají a zvažují, představujeme naši „svatou trojici“ GoGEN elektrokoloběžek.

 

GoGEN Voyager PRO S701

Ideální nejen pro rodinná dobrodružství, ale třeba i na cestu do práce, kdy se vyhnete zdlouhavému čekání v dopravních zácpách. Disponuje motorem o výkonu 350 W a dojezdem až 35 km.

GoGEN Voyager S501

Elektrokoloběžka bude například ideální společníkem na cesty do obchodu i na odpolední kávičku za přáteli. Obsahuje technologii rekuperace, kdy se energie vzniklá při brždění ukládá do baterie, a navyšuje tak dojezd. Dospělí si jízdu brzy oblíbí a určitě ocení prodlouženou pětiletou záruku na motor.

GoGEN Voyager Lite S201

Je svojí menší velikostí a nižší hmotností určena dětem od 7 let a dosahuje maximální rychlosti 23 km/h. Doba plného nabití se pohybuje od 3,5 do 4,5 hodiny, takže je skvěle připravena na každodenní zážitky. A máme ji ve třech barevných variantách!

 

Všechny koloběžky disponují anti-defekt pneumatikami. Nemusíte se tak obávat najetí na ostřejší předmět. Bezpečnost podporuje i LED osvětlení. Všechny elektrokoloběžky mají navíc boční podsvícení stupátek. Součástí je i posezónní servisní prohlídka, abyste měli jistotu cestování na další rok.