Co s sebou vzít na hory?

 Nový rok je v plném proudu a přichází sezóna lyžování. Asi vám nemusíme říkat, že teplé oblečení je základní výbavou. Přestože na svahu strávíte větší část dne, vždy vám ráno a zejména večer zbyde dostatek času na to, abyste se odrelaxovali a zabavili. A s tím vám dokážeme pomoci!

1) Reproduktor FUNBEE má pro zábavu uděláno

 Pro večerní hudebně naladěnou pohodu je reproduktor GoGEN BS 420 FUNBEE jako stvořený. Ohromí nadstandardní výbavou. Líbil se i odborníkům z časopisu Stereo&Video, přečíst si o tom můžete zde.

2) Sluchátka GoGEN TWS Buddy pro klidné večery

 Pokud chcete zvolit večerní relax a uzavřít se do své bubliny, jsou tu pro vás sluchátka GoGEN TWS Buddy. A pokud jste zapáleným sportovcem, kvalitní poslech si můžete dopřát i v posilovně, protože bezdrátová sluchátka disponují stupněm krytí IPX5, takže je ani pot nezastaví.

3) Maxipes Fík chce jet taky!

 Jestli jedete na zimní dovolenou s malými ratolestmi, tak pro ně Fík připravil několik technologických vymožeností. Jednou z nich je Fíkův CD přehrávač MAXI karaoke s kabelovým mikrofonem, a to ve dvou barevných variantách. Pokud potřebujete něco v praktičtější velikosti, Fíkovy MAXI hry jsou ideální varianta, kde si můžete zahrát až 200 arkádových her. Pokud však chcete zvolit něco kreativnějšího, omrkněte kreslicí tabulku s 8,5" displejem. Celý dostupný sortiment od Maxipsa Fíka si můžete prohlédnout zde.

 A nezapomeňte samozřejmě na lyže či snowboard. I když jízda na bobech taky nikdy neomrzí.