Powerbank GoGEN 10000 mAh, LCD displej - stříbrná

Kód produktu: GOGPBD100005SB
Power Bank GoGEN 10000 mAh, LCD displej, vstup micro USB 5V/2A, vstup Lightning 5V/1A, výstup USB1 5V/1A, USB2 5V/2,1A, stříbrná

Popis

GoGEN energie na cesty

Díky externí nabíjecí baterii GoGEN 10000 bude vaše cestování komfortnější, nebude Vás omezovat neustálé hlídání stavu baterie Vašeho smartphonu, MP3 a MP4 přehrávače, GPS navigace, outdoorové kamery, fotoaparátu nebo tabletu. Všechny zařízení budete moci používat díky Power bance mnohem déle bez obav že se Vám jakýkoliv pomocník na cesty vybije. Běžné mobilní telefony tak dobijete až 6x. Výstupy 5V/1A a 5V/2,1A Vám umožní nabíjet mobily ale i zařízení s vyšším proudovým odběrem jako jsou tablety a mobilní telefony od společnosti Apple Inc.

Ukazatel stavu nabití LCD displejem

Běžně dostupné power banky na ukazují stav nabíjení či momentální kapacitu zásoby energie pouze LED diodami. Power banka PBD100005 má něco navíc! Přehledný LCD displej, díky kterému okamžitě zjistíte aktuální stav powerbanky v procentech. Dále pak, jestli je v režimu dobíjení vašeho přístroje nebo vlastního napájení.

Designové a rychlé nabíjení

Externí napájecí baterie Gogen představuje ideální spojení moderního vzhledu v zajímavém barevném provedení a pořádné zásoby energie vnitřní baterie 10000 mAh.

Power banka nalezne uplatnění u lidí, kteří rádi cestují a nechtějí se ohlížet pouze na výkon baterie jednotlivých elektronických zařízení. Nebo třeba jen u těch, kdo si zapomenou plně nabít mobilní telefon před cestou kamkoliv. Díky modernímu designu se stane externí nabíječka nejen užitečným pomocníkem ale stylovým doplňkem veškerých elektronických zařízení. Parametry a specifikace:

  • Li-pol baterie
  • Kapacita 3,7 V - 10 000 mAh / 37 Wh
  • Vstup: Micro USB 5 V / 2,1 A
  • Výstupy: 2 x USB (5 V / 2,1 A a 5 V / 1 A)
  • LCD displej signalizující stav nabití
  • Umožňuje současně nabíjet externí zařízení a dobíjet záložní zdroj
  • Materiál: hliník
  • Příslušenství: Micro USB kabel

Technické parametry

Výstupní proud 2,1 A
Výstupní proud 2 1 A
Barva stříbrná
Počet USB výstupů 2
Funkce svítilna Ne
Kapacita akumulátoru 10000 mAh
Rychlonabíjení Nepodporuje
Napájecí konektor MicroUSB
Paralelní (simultánní) nabíjení Ano