Bezdrátová nabíječka GoGEN, 10W - černá

Kód produktu: GOGWCH10CB01
Bezdrátová nabíječka, funkce rychlonabíjení, výstupní výkon až 10W, integrovaný nabájecí USB kabel

Popis

Zkuste to bez drátů…

Zapomeňte na věčně zapletené kabely, nevyhovující nabíječky nebo neustálé připojování a odpojování nabíjeného telefonu kdykoliv, kdy jej potřebujete použít. S bezdrátovou nabíječkou GoGEN WCH10CB01 můžete své mobilní zařízení nabíjet pohodlně a bez potřeby propojení nabíjecího kabelu s telefonem. Stačí zařízení, které podporuje technologii bezdrátového nabíjení, položit na nabíječku a o zbytek už je postaráno.


Nabíjí opravdu rychle

Bezdrátová nabíječka GoGEN WCH10CB01 disponuje i funkcí rychlonabíjení. Dokáže dodávat nabíjecí výkon 5W, ale i 7,5W a 10W. V závislosti na podporovaném zařízení dokáže mobilní telefon nabít v řádu desítek minut. Pro správnou funkci rychlonabíjení je nezbytné, aby bezdrátová nabíječka byla do elektrické sítě zapojena přes adaptér, který tuto funkci podporuje.

Praktický doplněk stolu

Příjemný design a optimální tvar nabíječky navíc umožňuje položení nabíjeného telefonu pod libovolným úhlem. Nabíječka bude i vhodným doplňkem Vašeho pracovního stolu v kanceláři i doma nebo nočního stolku v ložnici. Všude tam můžete bez problémů a bezpečně využívat funkci bezdrátového nabíjení. Telefon lze navíc během nabíjení jednoduše z nabíječky sejmout, vyřídit např. pracovního hovor a poté jej vrátit zpět k nabíjení.

Bezdrátová nabíječka

Vstup: USB 5V 2,0 A (MAX) 9 V / 1,8A (MAX)

Bezdrátový výstup: 5 W / 7,5 W / 10 W

Technické parametry

Určeno pro mobilní telefon
Určeno pro sluchátka
Barva černá
Výstupní konektor bezdrátové dobíjení
Typ rychlonabíjení Fast Charge
Maximální výkon 10 W
Typ nabíječky bezdrátová
Funkce stojánku Ne
Nabíjení Apple Watch Ne
Nabíjení Samsung Watch Ne
Podpora rychlonabíjení Ano
Technologie GaN Ne
Počet nabíjených zařízení 1
Kabel v balení ano

Podívejte se na videa produktu