Powerbank GoGEN 2500mAh - bílá

Kód produktu: GOGPBL25004W
Power bank 2500 mAh, 1 x USB 1A, LED Lampa, LED indikátor nabití, Li-ion baterie, barva bílá

Popis

NABÍJEJ A POSVIŤ SI NA CESTU!

Jedinečný výrobek kombinující praktickou funkci powerbanky a silné LED svítilny v jednom. V žádném případě se nejedná o běžné LED světlo, jak jej znáte z ostatních modelů powerbank. Model PBL25004 disponuje pořádnou porcí světla. Výrobek je tak přímo předurčen do každého batohu a zavazadla. Oceníte ho při výletech do přírody, pobytech v campech a tábořištích, kde si potřebujete posvítit a zároveň máte k dispozici zásobu energie na dobíjení telefonů. Využití se najde bezpočet. Stačí se jen zamyslet, jak často používáte světlo v telefonu, které Vám extrémně vybíjí baterii. Powerbanka s LED lampou vám posvítí na cestu a zároveň dobije různá zařízení.

Energie na cesty
díky externí nabíjecí power bance bude vaše cestování jednodušší, neboť vaše zařízení jako smarphone, MP3 a MP4 přehrávač, GPS navigace nebo outdoorovou kameru budete moci používat mnohem déle bez obav z toho, že ke konci pobytu již nebudete mít “ šťávu“ na provoz zařízení. Běžné mobilní telefony tak dobijete minimálně 1x až 2x v závislosti na kapacitě baterie nabíjeného zařízení.

Dobíjení bez zásuvky kdykoli a kdekoli
Externí záložní zdroj napájení, nebo li power banka je výrobkem, který najde uplatnění u lidí, kteří se často pohybují v přírodě, jezdí na místa bez přístupu k elektrické síti nebo prostě u každého, kdo třeba jen zapomene plně si zařízení nabít před cestou kamkoli. Jakmile si na ni zvyknete, budete ji brát automaticky všude s sebou.

Zajímavá tvarem, barvou i povrchem
Tento model ze široké nabídky powerbank GoGEN zaujme jak funkcí LED lampy, tak i svým provedením. Nejen zajímavá barva je originální. Jakmile powerbanku vezmete do rukou, zaregistrujete i příjemný oblý tvar, materiál a jemný plastický dekor.

Nabíjí rychle a s přehledem
USB port poskytuje proud 1 A, což postačí pro většinu telefonů a menší elektroniky. LED indikátor vám ukáže stav nabití/vybití powerbanky.

Vejde do každé kabelky nebo kapsy
Díky své malé velikosti je přímo stvořená do dámských i pánských kabelek. Se svou váhou pouhých 65 g ji můžete vzít opravdu kamkoli aniž by zatížila vaše zavazadlo. Parametry a specifikace:

  • Li-ion baterie
  • Kapacita 3,7 V - 2 500 mAh / 9,25 Wh
  • Vstup: mikro USB 5 V / 1 A
  • Výstup: USB 5 V / 1 A
  • LED indikátor stavu nabíjení
  • Vestavěná LED svítilna
  • Příslušenství: Micro USB kabel

Technické parametry

Výstupní proud 1 A
Výstupní proud 2 - A
Barva bílá
Počet USB výstupů 1
Funkce svítilna Ano
Kapacita akumulátoru 2500 mAh
Rychlonabíjení Nepodporuje
Napájecí konektor MicroUSB
Paralelní (simultánní) nabíjení Ne

Podívejte se na alternativy produktu

GoGEN 2500mAh (GOGPBL25004P)

Power bank 2500 mAh, 1 x USB 1A, LED Lampa, LED indikátor nabití, Li-ion baterie, barva růžová

GoGEN 2500mAh (GOGPBL25004BL)

Power bank 2500 mAh, 1 x USB 1A, LED Lampa, LED indikátor nabití, Li-ion baterie, barva modrá