Bezdrátová nabíječka 2in1 GoGEN, 10W, černá

Kód produktu: GOGWCH10CB02
Bezdrátová nabíječka, funkce rychlonabíjení, výstupní výkon až 10W, dvě nabíjecí cívky, integrovaný nabájecí USB kabel

Popis

Zkuste to bez drátů…

Zapomeňte na věčně zapletené kabely, nevyhovující nabíječky nebo neustálé připojování a odpojování nabíjeného telefonu kdykoliv, kdy jej potřebujete použít. S bezdrátovou nabíječkou GoGEN WCH10CB02 můžete své mobilní zařízení nabíjet pohodlně a bez potřeby propojení nabíjecího kabelu s telefonem. Stačí zařízení, které podporuje technologii bezdrátového nabíjení, položit na nabíječku a o zbytek už je postaráno.

Nabíjí opravdu rychle

Bezdrátová nabíječka GoGEN WCH10CB02 disponuje i funkcí rychlonabíjení. Dokáže dodávat nabíjecí výkon 5W, ale i 10W. O bezproblémové nabíjení se starají hned dvě nabíjecí cívky. V závislosti na podporovaném zařízení dokáže mobilní telefon nabít v řádu desítek minut. Pro správnou funkci rychlonabíjení je nezbytné, aby bezdrátová nabíječka byla do elektrické sítě zapojena přes adaptér, který tuto funkci podporuje.

Praktický doplněk stolu

Příjemný design a optimální tvar nabíječky navíc umožňuje položení nabíjeného telefonu pod libovolným úhlem. Nabíječka bude i vhodným doplňkem Vašeho pracovního stolu v kanceláři i doma nebo nočního stolku v ložnici. Všude tam můžete bez problémů a bezpečně využívat funkci bezdrátového nabíjení. Telefon lze navíc během nabíjení jednoduše z nabíječky sejmout, vyřídit např. pracovního hovor a poté jej vrátit zpět k nabíjení.

Bezdrátová nabíječka

Vstup: USB 5V 2,0 A (MAX) 9 V / 1,8A (MAX)

Bezdrátový výstup: 5 W / 10 W

Příslušenství: USB kabel

Technické parametry

Určeno pro mobilní telefon
Barva černá
Výstupní konektor bezdrátové dobíjení
Typ rychlonabíjení Fast Charge
Maximální výkon 10 W
Typ nabíječky bezdrátová
Kabel v balení Ano
Funkce stojánku Ano
Nabíjení Apple Watch Ne
Nabíjení Samsung Watch Ne
Podpora rychlonabíjení Ano
Technologie GaN Ne
Počet nabíjených zařízení 1

Podívejte se na videa produktu