GoGEN HAPPEE BPS 736 CD je výrobek roku

Náš party reproduktor GoGEN HAPPEE BPS 736 CD dostal ocenění Výrobek roku 2022-2023 časopisu Stereo&Video. Který to je a čím si ho zasloužil?

Bezdrátové reproduktory nabírají v posledních letech raketově na oblibě. V Gogenu se snažíme aktuálním trendům přizpůsobovat, a tak není divu, že i náš audio sortiment je poměrně obsáhlý. Jeden produkt z něj však tak trochu vyčnívá. U zákazníků si totiž získal takovou oblibu, že mu odborný časopis Stereo&Video udělil ocenění Výrobek roku 2022-2023 v kategorii Party reprosystém s nejlepším poměrem výkon/cena.

GoGEN Happe BPS 736 CD je parťák, který dokáže rozjet jakoukoliv party. Reproduktor z kategorie tzv. partyboxů se pyšní dvěma reproduktory s celkovým ohromujícím výkonem 90 W, díky čemuž zvládne oblíbenou hudbou pokrýt nejen váš dům nebo byt, ale klidně i menší sál, například při oslavách či jiných akcích.

K Happe BPS 736 CD se lze připojit bezdrátově přes Bluetooth, případně pomocí 3,5 mm Jacku nebo USB flash disku. Reproduktor navíc, jak už název napovídá, disponuje také CD mechanikou s podporou MP3 souborů a FM tuneremem pro naladění rádia. Na jedno nabití reproduktor vydrží až neuvěřitelných 22 hodin, takže si jej můžete vzít opravdu kamkoliv, i do míst bez připojení k elektřině.

Party tip: Součástí balení je i mikrofon, který můžete k reproduktoru připojit a užít si s kamarády či kolegy nekonečné karaoke.

Velmi slušný zvuk, světelné efekty a nekonečno možností

Fanoušci barev a večírků jistě ocení LED osvětlení, které reaguje na právě přehrávanou hudbu. Pro snazší ovládání je reproduktor vybaven přehledným LCD displejem, na němž můžete vybírat skladby, měnit světelné efekty nebo pracovat s vestavěným ekvalizérem pro zvýraznění basů.
Přehrávání skladeb taneční a rockové hudby jde reprosystému velmi slušně, zvuk neztratí na čitelnosti ani při velké hlasitosti a vše zní uhlazeně bez nepříjemných projevů. Vokály a hlasy v reprodukci spíše dominují, mají ale přirozený a nezkreslený přednes, stejně jako výšky nijak neruší ani nesykají,“ píše v recenzi pro magazín Stereo&Video expert Michal Zetek.

Náš sortiment však rozhodně neobsahuje pouze velké partyboxy. V nabídce GoGEN najdete i bezdrátové reproduktory pro děti, malé přenosné Bluetooth repráčky, například do dílny či pod stromeček, nebo modely ideální pro poslech hudby venku. Najděte ten svůj ideální Bluetooth reproduktor už dnes. A pokud si s jeho výběrem nevíte rady, rádi vám pomůžeme.