Sluchátka GoGEN HCD 61B - černé

Kód produktu: GOGHCD61B
Otevřená sluchátka s konstrukcí přes uši, frekvenční rozsah 20 až 20 000Hz, textilní oddělávací kabel 1,2m s 3,5mm jack, impedance 32 ohm, váha 250g

Popis

Designové provedení – perfektní zvuk

GoGEN HCD61 jsou moderní otevřená sluchátka v konstrukci s obroučkou přes hlavu, ideální pro poslech hudby ze všech zařízení s Jack 3,5 mm audio vstupem. Produkují kvalitní zvuk a kromě něj vás budou reprezentovat i propracovaným designem. Nezáleží na tom, jaký styl hudby je pro vás ten nejoblíbenější. Se sluchátky Gogen HCD61 můžete poslouchat muziku jakéhokoli žánru a nikdy nebudete zklamáni špatným zvukem. Čistou reprodukci hudby zajistí dynamické reproduktory 40mm s frekvenčním rozsahem 20 až 20 000 Hz. Díky tomu si můžete vychutnat všechny druhy hudby od rocku až po hudbu klasickou.

Recenze časopisu Stereo Video

Sluchátka byla testována odborným audio časopisem Stereo Video a získala ocenění Výhodný nákup. Navíc z plných 10 ti bodů obdržela plných 9. PŘEČTĚTE SI CELOU RECENZI


Styl a pohodlí, to chci!

Díky měkkým polstrovaným náušníkům si užijete dokonalý zážitek i při dlouhém poslechu aniž by vás tlačily uši. Sluchátka jsou dostatečně uzavřená, aby odstínila okolní ruchy a vy mohli plně vychutnat přehrávaný obsah, zároveň jejich otevřená konstrukce umožní vyrazit s nimi do města, kde neztratíte ostražitost v dopravním provozu. Jsou tak univerzálním doplňkem pro poslech jak v klidu domova, tak i venku na ulici. Model Gogen HCD61 je však předurčen především pro fajnšmekry a milovníky kvalitního poslechu hudby v klidu domova. Svým luxusním zpracováním určitě nelze říci, že se jedná o „street“ styl oblíbený u mladší generace. Měkké polstrování hlavové obroučky, prvky z broušeného nerezu, ozdobné šití a uzavřené pohodlné náušníky, to vše činí ze sluchátek HC01 nepostradatelného společníka při práci, pro poslech hudby, sledování filmů a videí.

Skládací a odolné

Díky skládací konstrukci můžete vzít sluchátka kamkoli s sebou. V zavazadle zaberou minimum místa. Jejich design kombinující prvky z hliníku, textilu a umělé kůže působí luxusním robustním dojmem. Oddělávací komfortní kabel o délce 1,2 m s 3,5 mm jack konektorem je opleten textilem, je odolný proti překroucení a pohodlný při užívání. I po dlouhých měsících budou sluchátka stále jako nová.

Klíčové vlastnosti:

Skládací konstrukce
Luxusní design
Vypolstrované ultra měkké náušníky
Vyvážené zvukové podání
Robustní pohodlná konstrukce
Odnimatelný textilem opletený kabel 1,2 m

. Vlastnosti

  • Skládací provedení
  • Odnímatelný kabel
  • Frekvenční rozsah: 20 - 20 000 Hz
  • Impedance (při 1 kHz): 32 Ohm
  • Citlivost: 105 dB ± 4 dB
  • Délka kabelu: 1,2 m
  • Konektor: 3,5 mm stereo Jack

Barva: černá

Technické parametry

Mikrofon Ne
Citlivost 105 dB
Impedance 32 ohm
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
Typ sluchátek na ucho (supraaural)
Typ přenosu kabelový
Délka přívodního kabelu 1.2 m
Provedení sluchátek se skládací obroučkou
Ovládání hlasitosti nemá ovládání hlasitosti
Typ konektoru jack 3.5mm
Barva černá
Vhodné pro sport Ne
Akustický systém uzavřený
Odnímatelný kabel Ano
Přijmutí hovoru Ne
Noise Cancelling Ne