GoGEN myslí na životní prostředí

 Příroda není nekonečná, a proto je důležité si přírodní bohatství chránit a vážit si jej. Jako připomínka slouží Světový den životního prostředí, který připadá na 5. června.

 Životní prostředí nám není cizí ani v GoGENu, proto při vývoji našich produktů dbáme, aby byly co nejmenší zátěží pro přírodu. Šetřit faunu a flóru můžete i vy. Díky elektrokoloběžkám se nevyhnete jen dopravním zácpám, ale také dopadům na přírodu. Elektrokoloběžky narozdíl od aut nevypouští do ovzduší žádné emise a velká část je recyklovatelná.

 Když už se rozhodneme si pořídit elektrokoloběžku, chceme takovou, která bude stát za to, a proto jsme si pro Vás připravili rovnou dva parádní modely.

 Zlatý standard v podobě GoGEN Voyager PRO S701

 Doba se neustále vyvíjí, a proto není žádným překvapením, že elektrokoloběžky taktéž. Dnešním standardům zcela vyhovuje elektrokoloběžka GoGEN Voyager PRO S701, kterou můžete využívat pro rodinná dobrodružství, na cestu do práce, do obchodu či na odpolední kávičku za přáteli. Dlouhé cesty? Žádný problém! Disponuje totiž výkonným 350W motorem a dojezdem až 35 km. Zahrnuje aplikace UNI SCOOTER, abyste měli vše přehledně v mobilním telefonu.

 Neuvěřitelně výkonná elektrokoloběžka GoGEN Voyager 500W S801

 Dopřát si někdy to nejlepší, není od věci. Představujeme Vám královnu mezi elektrokoloběžkami. GoGEN Voyager S801 uchvátí 500W výkonným motorem, díky kterému bude i jízda do kopce velmi snadná. Disponuje dojezdem až 35 km a maximální nosností 120 kg. Aplikace UNI SCOOTER a trojice LED světel (přední, zadní a boční) jsou samozřejmostí. Možná vás v aplikaci překvapí i funkce uzamčení elektrokoloběžky.