Brašna na notebook GoGEN SYDNEY 15,6" - černá

Kód produktu: GOGNTBAGSYDNEY15B
Brašna pro notebooky s velikostí úhlopříčky 15,6“ SYDNEY

Popis

Brašna určená pro notebooky s velikostí úhlopříčky 15,6", ochrání váš notebook před poškozením a znečištěním. Brašna svým provedením uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Ocení ji jak manažeři, obchodníci tak i všichni lidé cestující za prací. Kromě notebooku do brašny uložíte další drobné předměty jako napájecí zdroj, počítačovou myš, psací potřeby, vizitky, dokumenty a další pracovní a studijní potřeby.

Vnitřní členění
Brašna je důmyslně řešena a ukrývá v sobě nespočet kapes, úložných prostorů a přihrádek. Úložné prostory jsou samozřejmě uzavíratelné na zip. Hlavní vnitřní prostor je vybaven vypolstrovanou přihrádkou na notebook, zipovou kapsou a dvěma přídavnými kapsami např. na tablet. Notebook lze zafixovat bezpečnostním páskem na suchý zip, který zabrání případnému vypadnutí. Pření kapsa má vyčleněny úložné prostory na psací potřeby, vizitky a další drobnosti. Nechybí karabina na klíče. Na zadní straně najdete zipovou kapsu, kterou můžete využít dvojím způsobem. Buď jako kapsu na dokumenty nebo po otevření zipů lze brašnu připevnit ke kolečkovému kufru což je nesmírně praktický detail pro pohodlné cestování.

Pohodlné nošení
Pro pohodlné nošení je brašna opatřena odnímatelným popruhem s kovovými karabinami a nastavitelnou délkou a také polstrovaným nárameníkem. Pro nošení v ruce lze využít praktická madla, která lze sepnout suchým zipem.

Bezpečnostní prvky
Vše co v brašně nosíte bude bezpečně uloženo především díky kvalitnímu polstrování. To je v prostoru určeném pro notebook ještě posíleno speciální 3D měkčenou vložkou. Další bezpečnostní prvky tvoří fixační pásky bránící vypadnutí a uzavíratelné kapsy na zip.

Materiálové provedení
Základním materiálem je polyester v černé barvě. Karabiny i zipové jezdce jsou samozřejmě kovové. Přední kapsu navíc zdobí decentní červené prvky.

Popruh přes rameno s polstrováním

Polstrovaný prostor na notebook s páskem se suchým zipem proti vypadnutí
Vnitřní kapsa na zip a přihrádky

Velká přední kapsa na zip na příslušenství s organizérem pro mobilní telefon, tužky, vizitky atd.
Velká zadní kapsa na zip na dokumenty

Možnost připevnění brašny k madlu kolečkového kufru
Kovové karabiny

Materiál: nylon
Barva: černá, decentní červené prvky

Rozměry:
Vnější 41,5 x 33,5 x 8,5 cm
Prostor pro notebook 38,5 x 30 x 4,5 cm

Hmotnost 850 g

Technické parametry

Hmotnost 0.835
Hloubka 42.700
Výška 8.500
Šířka 44.800
Hmotnost 0.820
Hloubka 8
Výška 44
Šířka 41.500
Použití brašny taška přes rameno
Materiál nylon
Vnitřní šířka 38.5 cm
Vnitřní výška 30 cm
Vnitřní hloubka 4.5 cm
Barva černá
Určeno pro úhlopříčku 15.6 "
Provedení brašny business