Sluchátka GoGEN TWS CROWD - černá

Kód produktu: GOGTWSCROWDB
True Wireless Stereo sluchátka, Bluetooth® v 5.2, výdrž baterie 5 + 19 hodin, IPX5, nabíjecí pouzdro, černá barva

Popis

Bezstarostný pohyb

Nenechte se omezovat věčně zamotanými dráty. Bezdrátová sluchátka GoGEN TWS CROWD vám poskytnou maximální volnost. A to jak na cestách, tak i při sportu, vycházce nebo při usínání. Všude tam vás již nic svazovat nebude. Díky technologii True Wireless Stereo – tzv. TWS, vás již nebude při poslechu své oblíbené hudby limitovat délka kabelu.

Sluchátka GoGEN TWS CROWD pomocí Bluetooth® technologie (verze 5.2) snadno spárujete s mobilním telefonem nebo MP3 přehrávačem. Díky jejich speciálnímu tvaru snadno padnou do každého ucha. Pro maximální pohodlí jsou v balení umístěny i další velikosti náušníků. Sluchátka jsou navržena tak, aby byl zachován váš maximální komfort i při sportu – nezaleknou se ani běhu nebo posilovny. Díky odolnosti IPX5 si hravě poradí s potem i deštěm.

Skvělé zvukové podání

Nenechte se zmást absencí kabelu nebo velikostí sluchátek. GoGEN TWS CROWD vás mile překvapí vyváženým zvukem s výraznými výškami, prokreslenými středy a silnými basy. Zvuk je navíc, jak je již z technologie True Wireless Stereo patrné, rozdělen na levý a pravý kanál. Tím je docíleno skutečně kvalitnímu hudebnímu požitku.

Díky bezdrátové technologii se snadno ponoříte do světa hudby. Nemusíte se však obávat, že by vám mohlo něco důležitého uniknout. Sluchátka disponují vestavěným mikrofonem, proto je lze snadno využít i jako bezdrátové hands-free. V případě příchozího telefonního hovoru stačí zmáčknout jedno ze sluchátek a přehrávání hudba se změní na telefonní hovor. Nemusíte tak vůbec vytahovat telefon z kapsy nebo tašky.

Stejně tak lze tlačítkovou plochu sluchátek využít k jednoduchému ovládání přehrávání hudby, jako je např. přepínání skladeb nebo zastavení reprodukce. Sluchátka se mohou pochlubit velkou výdrží baterie. A to až 5 hodiny. V kombinaci s plně uzavíratelným, dobíjecím pouzdrem lze tuto dobu prodloužit až o dalších 19 hodin. Na cestách, při sportu nebo výletech, se díky bezdrátovým sluchátkům GoGEN TWS CROWD skutečně nemusíte nechat čímkoliv omezovat.

True Wireless Stereo sluchátka

 • Bluetooth verze: V 5.2
 • Bluetooth profil: HFP, AVRCP, A2DP
 • Audio kodeky: SBC, AAC/APTX
 • Výkon: 5 mW
 • Odolnost: IPX5
 • Baterie: Lithium-polymerový 380 mAh nabíjecí obal + 43 mAh x 2 sluchátka
 • Čas přehrávání hudby: do 5 hodin + dalších 19 hodin s nabíjecím pouzdrem
 • Váha: 5 g / špunt, 33 g nabíjecí obal
 • Herní mód - režim nízké latence
 • Podpora hlasových asistentů

V balení:

 • USB-C dobíjecí kabel
 • Další velikosti gumových špuntů

Technické parametry

Hmotnost 0.09 kg
Hloubka 14.5 cm
Výška 4.0 cm
Šířka 9.0 cm
Hmotnost 0.05 kg
Hloubka 4.5 cm
Výška 3.0 cm
Šířka 6.0 cm
Mikrofon Ano
Citlivost 105 dB
Impedance 16 ohm
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
Typ sluchátek do ucha (intraaural)
Typ přenosu bezdrátový (Bluetooth)
Provedení sluchátek špunty
Typ připojení Bluetooth
Barva černá
Vhodná pro sport Ano
Přijmutí hovoru Ano
True wireless Ano
Výdrž sluchátek 5 hod.
Výdrž s nabíjecím pouzdrem 24 hod.
Stupeň krytí IPX5
Typ nabíjení USB-C