Sluchátka GoGEN TWS PAL - bílá

Kód produktu: GOGTWSPALW
True Wireless Stereo sluchátka, Bluetooth® v 5.0, výdrž baterie 4 + 12 hodin, nabíjecí pouzdro, bílá

Popis

Bezstarostný pohyb

Nenechte se omezovat věčně zamotanými dráty. Bezdrátová sluchátka GoGEN TWS PAL vám poskytnou maximální volnost. A to jak na cestách, tak i při sportu, vycházce nebo při usínání. Všude tam vás již nic svazovat nebude. Díky technologii True Wireless Stereo – tzv. TWS, vás již nebude při poslechu své oblíbené hudby limitovat délka kabelu.

Sluchátka GoGEN TWS PAL pomocí Bluetooth® technologie (verze 5.0.) snadno spárujete s mobilním telefonem nebo MP3 přehrávačem. Díky jejich speciálnímu tvaru snadno padnou do každého ucha. Pro maximální pohodlí jsou v balení umístěny i další velikosti náušníků. Sluchátka jsou navržena tak, aby byl zachován váš maximální komfort i při sportu – nezaleknou se ani běhu nebo posilovny.

Skvělé zvukové podání

Nenechte se zmást absencí kabelu nebo velikostí sluchátek. GoGEN TWS PAL vás mile překvapí vyváženým zvukem s výraznými výškami, prokreslenými středy a silnými basy. Zvuk je navíc, jak je již z technologie True Wireless Stereo patrné, rozdělen na levý a pravý kanál. Tím je docíleno skutečně kvalitnímu hudebnímu požitku.

Díky bezdrátové technologii se snadno ponoříte do světa hudby. Nemusíte se však obávat, že by vám mohlo něco důležitého uniknout. Sluchátka disponují vestavěným mikrofonem, proto je lze snadno využít i jako bezdrátové hands-free. V případě příchozího telefonního hovoru stačí zmáčknout jedno ze sluchátek a přehrávání hudba se změní na telefonní hovor. Nemusíte tak vůbec vytahovat telefon z kapsy nebo tašky.

Stejně tak lze tlačítkovou plochu sluchátek využít k jednoduchému ovládání přehrávání hudby, jako je např. přepínání skladeb, změna hlasitosti nebo pozastavení reprodukce. Sluchátka se mohou pochlubit velkou výdrží baterie. A to až 4 hodiny. V kombinaci s plně uzavíratelným, dobíjecím pouzdrem lze tuto dobu prodloužit až o dalších 12 hodin. Na cestách, při sportu nebo výletech, se díky bezdrátovým sluchátkům GoGEN TWS PAL skutečně nemusíte nechat čímkoliv omezovat.

True Wireless Stereo sluchátka

  • Bluetooth 5.0 - dosah až 10 m
  • Bluetooth profil: HSP, HFP, A2DP, AVRCP
  • Výkon 3 mW
  • Baterie Li-pol 250 m Ah (dobíjecí pouzdro), 40 mAh x 2 (sluchátka)
  • Doba přehrávání 4 hodin + 12 hodin s nabíjecím pouzdrem

Nabíjecí microUSB kabel v balení.

Technické parametry

Hmotnost 0.079
Hloubka 11
Výška 4
Šířka 7.100
Hmotnost 0.038
Hloubka 3
Výška 3.500
Šířka 6.500
Mikrofon Ano
Citlivost 90 dB
Impedance 20 ohm
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
Typ sluchátek do ucha (intraaural)
Typ přenosu bezdrátový (Bluetooth)
Provedení sluchátek do uší
Ovládání hlasitosti na sluchátkách
Typ připojení Bluetooth
Barva bílá
Vhodné pro sport Ano
Přijmutí hovoru Ano
True wireless Ano
Výdrž sluchátek 4 hod.
Výdrž s nabíjecím pouzdrem 16 hod.
Měření tepu Ne
Typ nabíjení micro USB

Podívejte se na videa produktu

Podívejte se na alternativy produktu

GoGEN TWS PAL (TWSPALB)

True Wireless Stereo sluchátka, Bluetooth® v 5.0, výdrž baterie 4 + 12 hodin, nabíjecí pouzdro,…