Hurá na cesty s televizí GoGEN!

 Ať si to možná nechcete přiznat, tak léto se neodkladně blíží a dovolená je za dveřmi. Odpočinek od práce, relaxace u moře nebo procházka po horách jistě mají něco do sebe, ale vždy je na místě, abyste byli neustále v obraze. Ať už chcete sledovat pravidelné zpravodajství, oblíbený seriál či napínavý sportovní přenos, budete potřebovat televizi GoGEN TVH 24P406 STC, která je jak stvořená pro cestování.

 Jako doma

 Pokud jste zvyklí na svůj kvalitní televizor doma, budete překvapeni, že GoGEN TVH 24P406 zastane jeho roli velmi dobře. Disponuje rozlišením HD Ready a zobrazovací technologií 100 Hz CMP, která vám dopřeje čistý, ostrý a plynulý obraz i v akčních scénách. Navíc zahrnuje USB a HDMI vstup, takže si můžete přehrát oblíbený film z flash disku nebo propojit televizor s notebookem.

 Nalaďte odkudkoliv

 Že je televize GoGEN TVH 24P406 jako stvořená na cesty, svědčí i 12V napájení s redukcí do cigaretové zásuvky. Je tedy dokonalou televizí pro karavan či obytnou dodávku. Podporuje všechny tunery pro příjem signálu. DVB-T2 pro pozemní digitální vysílání, DVB-C pro příjem kabelové televize a DVB-S2/S pro satelitní vysílání, které je ještě doplněno technologií rychlého ladění programů Skylink Fast Scan.

 Když si navíc pořídite satelitní anténu, tak určitě neprohloupíte, protože Skylink využívá družice Astra, které jsou v dobrém postavení vůči střední Evropě a jsou snadněji zachytitelné. Kromě kódovaných programů se na této pozici vysílá i několik nekódovaných programů, a to v češtině, slovenštině či němčině.