Léto u vody s GoGEN

 Teplé slunečné dny dávají jasně znát, že léto je tady. Zchlaďte se u vody a to třeba za poslechu své nejoblíbenější hudby. Sluchátka už berete nejspíše kdekoliv, ale když jdete k vodě, tak hádáme, že nejdete sami, a proto bychom doporučili trošku větší sluchátko. A tím je party reproduktor!

 Pro menší party

 Pokud vyrážíte k vodě s menší skupinou lidí či "pouze" s nejlepším kamarádem, bohatě vám postačí GoGEN BS 270. Někdo by jej mohl nazvat veteránem mezi přenosnými reproduktory, avšak záhadou je, že je stále jedním z nejoblíbenějších produktů vůbec! Dopřejete si s ním až 11,5 hodiny nepřetržitého hudebního dobrodružství. Navíc disponuje odolností proti vodě IPX7.

 Pro větší skupiny

 Více lidí si zaslouží více zábavy, a proto byste měli omrknout přenosný reproduktor GoGEN BS 420. Funbee, jak mu přezdíváme, je podle odborníků ze Stereo&Video obdařen nadstandardní výbavou a příznivou pořizovací cenou. Samozřejmostí je FM rádio a odolnost proti vodě IPX6.

 To je už hudební festival?

 Pro opravdu velkou party u vody, je tady GoGEN Smilee BPS 636. Sice nemá rád vodu, ale jistě oceníte hudební výkon 40 W, LED efekty a možnost TWS - True Wireless Stereo, kdy můžete dva Smilee spárovat mezi sebou. Stereo&Video ho dokonce dvakrát jmenovalo výrobkem roku mezi party reprosystémy!

 

Vedlejší obrázek 7