Meteostanice a sluchátka GoGEN PAL jako dárek

Počasí nám dává v poslední době pěkně zabrat. Jestli budou Vánoce na sněhu, nebo na blátě, to vám nepovíme, ale s meteostanicí budete mít přehled o počasí ve vašem okolí v reálném čase.

Dobrým společníkem domácnosti se může stát GoGEN ME 2930. Meteostanice s LED displejem vás bude informovat o vnitří i venkovní teplotě a vlhkosti. Dozvíte se také o změnách počasí na nejbližší hodiny. Jedná se o standardní meteostanici, která vás ukáže to nejpodstatnější.

Zatímco GoGEN ME 3236 a GoGEN ME 3257 disponují ještě něčím navíc. GoGEN ME 3236 zaujme svými funkcemi měření barometrického tlaku a animací fází Měsíce. To GoGEN ME 3257 je vybavená alarmem pro vnitřní a venkovní teplotu. Obě tyto meteostanice umožňují použití až tří čidel.

Ta nejlepší meteostanice pod stromeček je GoGEN ME 3900. Těšit se můžete na dešťový senzor, měřiče rychlosti a směru větru a UV záření. Aby toho nebylo málo, tak disponuje možností připojení k domácí Wi-Fi síti, kdy můžete mít vše přehledně v mobilní aplikaci. 

Ke zmíněným modelům navíc zdarma získáte bezdrátová sluchátka GoGEN TWS PAL. Ta ohromí zejména svou výdrží až 12 hodin a zvukem s výraznými výškami, prokreslenými středy a silnými basy. Vše, co potřebujete udělat pro získání dárku, je bezplatná registrace nákupu na www.gogen.cz/darek-k-meteostanici/.