Meteostanice do vaší domácnosti

Proč investovat do meteostanice?

Abychom se mohli naplno ponořit do svých aktivit, potřebujeme znát víc než jen aktuální teplotu. Zde přichází do hry meteostanice GoGEN, která vám přináší přesné informace přímo do vaší domácnosti. Jsou to spolehliví průvodci, kteří vás informují nejen o teplotě, ale i o vlhkosti vzduchu, rychlosti větru a mnoha dalších faktorech, které ovlivňují váš den.

Vyberte si pro vás tu pravou

Meteorologická stanice GoGEN ME 2930 poskytuje dokonalý přehled o počasí díky LCD displeji, zobrazující vnitřní teplotu a vlhkost. S bezdrátovým teplotním čidlem a animovanou předpovědí vám během vteřiny sdělí, co můžete očekávat.

  • Animovaná předpověď počasí
  • Možnost nastavit teplotní alarm

meteostanice, meteostanice GoGEN, meteorologická stanice


Chytrá meteostanice GoGEN ME 3565 SMART spojuje elegantní design s funkcemi. Kromě sledování teploty a vlhkosti nabízí 5denní internetovou předpověď počasí, barevný LCD displej a možnost připojení až 3 externích senzorů pro komplexní monitorování.

TIP: Stažením aplikace Tuya do vašeho chytrého telefonu získáte skvělý nástroj pro kompletní monitoring, nastavení budíku a spoustu dalších informací

meteostanice, meteostanice GoGEN, meteorologická stanice


Meteostanice GoGEN ME 3900 je skvělou volbou pro ty, co chtějí ty nejpřesnější informace o počasí. Stačí ji připojit k Wi-Fi síti a snadno sledovat aktuální stav na svém telefonu pomocí meteorologické aplikace Počasí Meteo.
Kromě vnitřní a venkovní teploty změří také množství srážek, rychlost a směr větru nebo intenzitu slunečního svitu.

  • Barevný LCD displej 
  • Široké množství informací
  • Zobrazení pocitové teploty

meteostanice, meteostanice GoGEN, meteorologická stanice


Do konce roku 2023 můžete navíc získat bezdrátová sluchátka GoGEN TWS BUDDIES EVO 2 v bílé barvě jako dárek k nákupu jakékoliv meteostanice GoGEN. Stačí pouze zdarma zaregistrovat nákup na www.gogen.cz/darek-k-meteostanici/

meteostanice, meteostanice GoGEN, meteorologická stanice, dárek, sluchátka zdarma