Ničím nerušený poslech se sluchátky GoGEN

Vánoční období je už v plném proudu a peníze mizí více než kdy jindy. GoGEN ale ví, jak je mnohdy tohle období náročné, a proto přichází na trh se špičkovými sluchátky, jejichž koupě nikoho nezruinuje.

Jdeme s dobou, a proto oba typy sluchátek disponují technologií Bluetooth 5.0. Jste-li fanouškem vymožeností, jsou pro vás ideální
GoGEN TWS CREW. Jedná se o bezdrátová sluchátka, která vám padnou přímo do uší. Konec zapletených drátů, začátek nových hudebních zážitků. Díky postranním tlačítkám na sluchátkách jednoduše přijmete či zamítnete hovory. S integrovaným mikrofonem můžete telefon nechat v pohodlí vaší kapsy. Sympatická je i ochrana IPX4 proti kapkám deště či kombinovaná výdrž až 16 hodin.

Pokud však máte radši klasiku, tak jsou pro vás jako stvořená sluchátka GoGEN HBTM 43B. Fungují s drátem i bez. Pohodlná a praktická sluchátka mají ovládací panel na straně náušníku. Ohromující je však výdrž baterie, jež dosahuje až 31 hodin, a to za pouhé tři hodiny nabíjení. Zahrnut je i zabudovaný mikrofon. Můžete si tak užít ničím nerušený poslech z pohodlí vaší postele.

Jestliže hledáte kvalitní poslech, který zaujme ty nejmenší, zabrouzdejte do sekce sluchátek Maxipsa Fíka.