Osobní rádce na počasí

Ať je jaro, léto, podzim, nebo zima, meteostanice bude vždy třeba. Letošní zima nás překvapuje neustálými výkyvy teplot a tomu neustále musíme přizpůsobovat svůj program. Nejlepší je mít nějakou jistotu a tu vám poskytne meteostanice GoGEN.

Příjemným společníkem v domácnosti se může stát GoGEN ME 2930. Meteostanice s LED displejem vás bude informovat o vnitří i venkovní teplotě a vlhkosti. Dozvíte se také o změnách počasí na nejbližší hodiny. Zatímco GoGEN ME 3236 a GoGEN ME 3257 disponují ještě něčím navíc. GoGEN ME 3236 zaujme svými funkcemi měření barometrického tlaku a animací fází Měsíce. To GoGEN ME 3257 je vybavená alarmem pro vnitřní a venkovní teplotu. Obě tyto meteostanice umožňují použití až tří čidel.

Pokud však hledáte prvotřídní vychytávku, ormkněte meteostanici GoGEN ME 3900. Těšit se můžete na dešťový senzor, měřiče rychlosti a směru větru a měřič UV záření. Aby toho nebylo málo, tak disponuje možností připojení k domácí Wi-Fi síti, kdy můžete mít vše přehledně v mobilní aplikaci. S meteostanicí jednoduše budete vědět, kdy se přiobléct a kdy naopak nechat šálu doma.