Dárek k meteostanici

Zaregistrujte svůj nákup meteostanice GoGEN a získejte dárek v podobě bezdrátového reproduktoru GogBS087B v hodnotě 699 Kč. Po úspěšné registraci obdržíte e-mail s potvrzením. Následně vám bude dárek doručen přepravní společností DPD na vámi uvedenou adresu do 30 pracovních dní od registrace.
Možnost získat dárek se vztahuje pouze k nákupu, který byl uskutečněn v České republice nebo na Slovensku v období od 1. 11. do 31. 12. 2020. Dárek platí pouze k meteostanicím GoGEN ME3900, ME3257 a ME3236.

Registrační stránka je zde. Registraci pro získání dárku lze provádět do 15. 1. 2021.
V případě nejasností nebo potíží s vyplněním formuláře nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese darek@gogen.cz nebo do zprávy na facebookové stránce GoGEN.

Podrobná pravidla a podmínky akce najdete zde.

Bezdrátový reproduktor Gogen BS 087 B

Skvělý společník nejen na cesty. I přes své kompaktní rozměry disponuje dostatečnou porcí výkonu na to, aby ve vašem okolí vytvořil dostatečnou a uchu lahodící zvukovou kulisu. Využijete ho v kanceláři, při vaření nebo práci v dílně či na zahradě. Díky kompaktním rozměrům a váze pouhých 200 g ho můžete vzít s sebou na cesty do každého zavazadla i do kapsy. Bezdrátový reproduktor GoGEN BS 087 B má výkon 3W a zabudovaný dobíjecí akumulátor s kapacitou 600 mAh nabízí až 5 hodin nerušeného poslechu.