Reproduktory GoGEN jsou připraveny na zimu

To, že hudba je spjata hlavně s létem, je už pasé. Zima je jako stvořená pro zábavu, přeci jen se blíží vánoční svátky a Silvestr, plesová sezóna nebo dovolená na horách. Reproduktory vytvoří skvělý zvukový podkres při sledování filmu nebo naopak rozjedou party naplno. Tři králové přijdou sice až v lednu, prozatím vám však přinášíme tři krále mezi repráky.

GoGEN BS 420 FUNBEE je momentální kometou mezi repráky, nedávno jsme i psali, že ohromil i odborníky ze Stereo&Video (přečíst si o tom můžete zde). FUNBEE už dle názvu nezkazí žádnou zábavu. Výkonný reproduktor se snadno vejde do batohu a party na horách může začít. Navíc oslní svou výdrží baterie až na deset hodin. Využij bezdrátový reproduktor s Bluetooth a propoj ho se svým telefonem, notebookem či televizí.

GoGEN BPS 340 ORBEE je naopak výkonným parťákem na cesty. Už díky svému praktickému úchytu je velmi mobilním zařízením. Disponuje výkonem
2 x 20 W a má vstupy pro USB disky a MicroSD karty. Nejlepší však je, že vydrží až 15 hodin, stane se tak vašim hudebním průvodcem po celý den.

A o GoGEN BPS 636 SMILEE jste nejspíše slyšeli. Jedná se o vyhlášeného krále parketu. Součástí reproduktoru je i mikrofon, abyste se mohli pořádně odvázat. Při poslechu si navíc můžete přes USB port dobít mobilní telefon. A pokud chystáte velký mejdan, pořiďte si repráky SMILEE dva a využijte funkci TWS, kdy zařízení spárujete a zajistíte si jedinečný hudební zážitek.