Soundbar GoGEN TAS 930 - skvělý zvuk k vaší televizi

Zvuková kulisa je při sledování hlavně filmů a seriálů téměř stejně důležitá jako vizuální zážitek. Současné technologie nabízí více variant výběru, jak můžeme zvuk reprodukovat. Někomu stačí základní vestavěné reproduktory televize, někdo dává přednost bezdrátovému propojení televize se sluchátky, fajnšmekři zase nedají dopustit na domácí kino. Asi největší oblibě se aktuálně však těší soundbary.

A není se čemu divit. Soundbar je totiž nenápadný, dokonale ladí s moderním designem současného televizoru, je vybaven celou řadou užitečných funkcí a technických vychytávek a samozřejmě nabízí velmi slušný zvuk. Přitom se vůbec nemusí jednat o drahou záležitost.

Důkazem je soundbar Gogen TAS 930. Ten je možné pořídit za méně než dva tisíce a přitom uživateli přináší mnoho komfortních funkcí a vlastností. Za zmínku stojí hned samotná instalace a připojení soundbaru. Prostě stačí jen vytáhnout z krabice, postavit na televizní stolek a vybrat si, která ze 4 nabízených možností připojení k televizoru vyhovuje nejlépe. Hotovo během pár sekund. Kdo se nespokojí s umístěním na televizní stolek, ocení u soundbaru Gogen možnost pověšení na zeď nebo přímo na televizi pomocí speciálních držáků. Soundbar je velmi lehký, manipulaci s ním zvládne bez obtíží každý.

Snadné je ale i jeho ovládání. Pomocí lehkého nenápadného a přehledně řešeného ovladače můžete pěkně z pohodlí gauče ovládat hlasitost, měnit zdroj audio signálu, při poslechu z USB disku přepínat skladby, regulovat výšky a basy, nebo si třeba naladit FM rádio, které je praktickou součástí tohoto soundbaru. O všem informuje drobný světelný displej v pravém dolním rožku přístroje. Jeho intenzitu lze nastavit dle libosti, a když by náhodou rušil, můžete jej velmi snadno s pomocí ovladače vypnout úplně.

Se subwooferem nebo bez? Soundbar Gogen TAS 390 je připraven na obojí. Běžným posluchačům bude zvuk soundbaru zcela dostačovat. Pro ty, co si potrpí na kvalitnější basy, přijde vhod zabudovaný výstup pro dodatečné připojení subwooferu.

No a nakonec příjemný bonus. Tím je funkce Bluetooth, přes kterou se soundbar rychle spáruje s chytrým telefonem a rázem máte bezdrátový reproduktor pro kvalitní poslech svojí oblíbené hudby.

Důvodů, proč si pořídit soundbar je zkrátka spousta, třeba právě ten od Gogen.