Sluchátka nejen na cesty

 Léto už klepe na dveře. Je tedy čas vyrazit třeba k vodě, na kola či zaměřit všechnu pozornost na úspěšné ukončení školního roku. Ne nadarmo se říká, že hudba je lék, a proto si vychutnejte svou denní dávku muziky při letní opalovačce, na cestě do školy či práce nebo jako menší rituál před spaním.

 S dobrou muzikou jde všechno líp. Tlumí okolní šumy, vyplňuje tiché chvilky a zejména baví lidi. Samotná hudba určí tempo vašeho pohybu, zvedne vám náladu a nejspíše vás vybudí k broukání. Se svými nejbližšími se nepodělíte jen o krásné zážitky, ale i váš hudební vkus. S bezdrátovými sluchátky GoGEN TWS Buddy se na cestách ponoříte do svého světa a můžete si být jisti, že slovo „nuda“ nepoznáte. Místo v batohu vám nezaberou ani výkonně podobná sluchátka TWS Mate. Jdeme s dobou, a proto oba modely sluchátek disponují technologií Bluetooth 5.0. Procházet se romantickou Paříží či ultramoderním Tokiem s poslechem oblíbené melodie jen prohloubí váš zážitek.

 Jste-li fanouškem vymožeností, jsou pro vás ideální GoGEN TWS CREW. Jedná se o bezdrátová sluchátka, která vám padnou přímo do uší. Konec zapletených drátů, začátek nových hudebních zážitků. Díky postranním tlačítkám na sluchátkách jednoduše přijmete či zamítnete hovory. S integrovaným mikrofonem můžete telefon nechat v pohodlí vaší kapsy. Sympatická je i ochrana IPX4 proti kapkám deště a potu či kombinovaná výdrž až 16 hodin.

 Pokud však máte radši klasiku, tak jsou pro vás jako stvořená sluchátka GoGEN HBTM 43B. Fungují s drátem i bez. Pohodlná a praktická sluchátka mají ovládací panel na straně náušníku. Ohromující je však výdrž baterie, jež dosahuje až 31 hodin, a to za pouhé tři hodiny nabíjení. Zahrnut je i zabudovaný mikrofon. Můžete si tak užít ničím nerušený poslech z pohodlí vaší postele.