Gogen streetline

Naše produkty

Reproduktory
Sluchátka
Powerbanka

Přenosné reproduktory

Malé repro

GogBS034STR + GogBS034STRG

Oblíbené skladby vždy po ruce
Neomezuj se a vyběhni ven spolu se svou oblíbenou hudbou. Bezdrátový reproduktor GoGEN BS034STR ozvučí Tvé okolí, ať budeš kdekoliv. A to díky výkonu 3W. Ten dokáže tento nenápadný reproduktor doslova roztančit. A navíc ve zcela originálním designu, který Tě odliší!

Rychlé a snadné připojení
Pro připojení reproduktoru se zdrojem přehrávané hudby slouží nejmodernější bezdrátové technologie. Reproduktor podporuje bezdrátové streamování Bluetooth®. Díky podpoře technologie NFC je spárování s mobilním telefonem ještě snazší a rychlejší. Podporuje také přehrávání skladeb ve formátu MP3 z SD karet, ty mohou mít kapacitu až 32 GB. Součástí balení je i micro USB kabel sloužící pro nabíjení reproduktoru a praktické poutko.

Přehrát video

Galerie

Reproduktor
Reproduktor
Reproduktor
Reproduktor
Reproduktor
Reproduktor
Reproduktor

Repro k vodě

GogBS115STRB + GogBS115STRG

Oblíbené skladby vždy po ruce
Neomezuj se a vyběhni ven spolu se svou oblíbenou hudbou. Bezdrátový reproduktor GoGEN BS115STR ozvučí Tvé okolí, ať budeš kdekoliv. A to díky dvěma reproduktorům s výkonem 2x3W. Zabudovaný dobíjecí akumulátor s kapacitou 1000 mAh Ti dopřeje až 7 hodin nerušeného poslechu.

Rychlé a snadné připojení
Pro připojení reproduktoru se zdrojem přehrávané hudby lze využít hned několik způsobů. Reproduktor podporuje bezdrátové streamování Bluetooth®. Díky podpoře technologie NFC je spárování s mobilním telefonem ještě snazší a rychlejší. K propojení je možné využít také AUX in vstupu pro audio kabel s 3,5 mm konektorem. Ten je součástí balení, stejně jako micro USB kabel sloužící pro nabíjení reproduktoru.

Do města i do přírody
Bezdrátový reproduktor GoGEN BS115STR využiješ jak doma, tak v parku, městské ulici nebo v přírodě. Ale také třeba u bazénu. Nezalekne se totiž vlhka ani deště. Svou oblíbenou hudbu v čistém a kvalitním provedení si tak můžeš vychutnat opravdu kdekoliv.

Přehrát video

Galerie

Reproduktor
Reproduktor
Reproduktor
Reproduktor
Reproduktor
Reproduktor
Reproduktor

Repro do vody

GogBS050STR

Oblíbené skladby vždy po ruce
Neomezuj se a vyběhni ven spolu se svou oblíbenou hudbou. Bezdrátový reproduktor GoGEN BS050STR ozvučí Tvé okolí, ať budeš kdekoliv. A to díky výkonu 5W. Zabudovaný dobíjecí akumulátor Ti dopřeje až 6 hodin nerušeného poslechu. A to vše ve zcela originálním designu, který Tě odliší!

Rychlé a snadné připojení
Pro připojení reproduktoru se zdrojem přehrávané hudby slouží nejmodernější bezdrátové technologie. Reproduktor podporuje bezdrátové streamování Bluetooth®. Díky podpoře technologie NFC je spárování s mobilním telefonem ještě snazší a rychlejší. Součástí balení je i micro USB kabel sloužící pro nabíjení reproduktoru.

Do města i do přírody
Bezdrátový reproduktor GoGEN BS50STR využiješ jak doma, tak v parku, městské ulici nebo v přírodě. Ale také třeba u bazénu. Nezalekne se totiž vlhka ani deště. Svou oblíbenou hudbu v čistém a kvalitním provedení si tak můžeš vychutnat opravdu kdekoliv.

Přehrát video

Galerie

Reproduktor
Reproduktor
Reproduktor
Reproduktor

Velké repro

GogBPS320STR

Dej o sobě vědět! Stylově!
Party reproduktor GoGEN BPS320STR skvěle ozvučí jakýkoliv prostor, ulici nebo hřiště. Díky koženému poutku jej snadno kamkoliv přeneseš. Zabudovaná baterie umožňuje poslouchat oblíbené skladby až 7 hodin na jedno nabití! A to vše s hudebním výkonem 9,5 W. Ten má čistý zvukový projev s výraznými basy.

Zkus to bez drátů
Nenechej se svazovat. Vyběhni ven a svou oblíbenou hudbu vezmi s sebou. A to bez nutnosti zapojování kabelů do přehrávače. Party reproduktor GoGEN BPS320STR přehraje hudbu streamovanou technologií Bluetooth®. Stejně tak lze přehrávat MP3 skladby z MicroSD karty nebo prostřednictvím AUX IN vstupu. Propojovací audio kabel je, stejně jako micro USB kabel pro nabíjení, součástí balení.

Přehrát video

Galerie

Reproduktor
Reproduktor
Reproduktor
Reproduktor

Sluchátka

Bezdrátové sluchátka

GogHBTM42STRB + GogHBTM42STRG

Zkus to bez drátů
Nenechej se svazovat. Vyběhni ven a svou oblíbenou hudbu vezmi s sebou. A to bez nutnosti zapojování kabelů do přehrávače. Sluchátka GoGEN HBTM42STR jsou totiž plně bezdrátová. Díky streamovací technologii Bluetooth® je snadno propojíte se svým mobilním telefonem, tabletem nebo MP3 přehrávačem, který bezdrátové připojení podporuje. Sluchátka vydrží přehrávat hudbu až 6 hodin.

Odlišíš se
Bezdrátová sluchátka GoGEN HBTM42STR zaujmou na první pohled zcela originálním designem. Na výběr je hned ze dvou provedení. Vedle bezdrátového přehrávání lze na sluchátkách poslouchat rádio, díky zabudovanému FM tuneru. Telefonní hovory vyřídíš snadno, bez nutnosti sundávání sluchátek a odpojení od mobilu. O toto se stará zabudovaný mikrofon. Součástí kabelu je také 1,2 m dlouhý propojovací audio kabel, kterým lze sluchátka propojit s libovolným audio přehrávačem.

Přehrát video

Galerie

Sluchátka
Sluchátka
Sluchátka
Sluchátka
Sluchátka
Sluchátka

Bezdrátové pecky

GOGEBTM82STRB

Zkus to bez drátů
Nenechej se svazovat. Vyběhni ven a svou oblíbenou hudbu vezmi s sebou. A to bez nutnosti zapojování kabelů do přehrávače. Sluchátka GoGEN EBTM82STR jsou totiž plně bezdrátová. Díky streamovací technologii Bluetooth® je snadno propojíte se svým mobilním telefonem, tabletem nebo MP3 přehrávačem, který bezdrátové připojení podporuje. Sluchátka vydrží přehrávat hudbu až 5 hodin.

Padnou jako ulité
Bezdrátová sluchátka GoGEN EBTM82STR mají speciální anatomický tvar, který skvěle pasuje a drží v každém uchu. Nemusíš se tak omezovat v žádné své aktivitě – běhej, skač, jezdi na kole. Sluchátka budou pořád skvěle držet. Na ovladači navíc snadno budeš regulovat hlasitost přehrávané hudby a díky vestavěnému mikrofonu vyřídíš i telefonní hovor bez nutnosti sundávání sluchátek.

Přehrát video

Galerie

Sluchátka
Sluchátka
Sluchátka
Sluchátka

Powerbanka

Power Bank GoGEN

LINE 20000mAh (PB200003STR) černá barva

Originální design a velká kapacita
Tím vším se může pochlubit powerbanka z edice Street Line. Díky originálnímu potisku ji už na první pohled odlišíte od běžných přístrojů. Všechny své mobilní zařízení jako je telefon, tablet, navigace, bezdrátový reproduktor, outdoorová kamera nebo MP3/4 přehrávač tak nyní můžete nabíjet stylově. Powerbanka disponuje velkou kapacitou 20 000 mAh, která umožňuje nabít běžný mobilní telefon více, než 5krát.

Ne jedno, ale dvě…
…externí zařízení můžete dobíjet z této powerbanky ve stejný okamžik. Dva USB nabíjecí výstupy disponují výstupním napětím 2,1 a 1A. Kolik energie v zařízení ještě zbývá na další dobíjení, udává LED indikátor stavu nabití. Máte tak vždy přehled o tom, kolikrát ještě svůj mobil nebo tablet zvládnete z powerbanky nabít. Příjemným benefitem je také možnost současně powerbanku dobíjet a zároveň nabíjet externí zařízení. Součástí balení je také micro USB kabel.

Přehrát video

Galerie

Powerbanka
Powerbanka
Powerbanka
Powerbanka
Powerbanka

Prodejní síť

Alza
Euronics
Kasa
CZC
Mall
Proton

Naše tváře

Zuzana

Zuzana Volejníková

Profesionální tanečnice, lektorka choreografka a zakladatelka taneční produkce Local Girl Gang.

„Učím začátečníky, spolupracuji s profesionály a jsem zakladatelkou taneční produkce Local Girl Gang. Tanec je pro mě způsob vyjádření a chci ho poskytnout všem.“ „Sbírala jsem zkušenosti v Millenia Dance Complex v Los Angeles, kde mě pohltil taneční styl hottie heels. Věnuji se i twerku a dancehall.“

„Můj sen? Ten žiji.“

Jakub

Jakub Němec

Freestyle BMX rider

„V mládí jsem hrál hokej, pak jezdil na freestyle koloběžce, nic se ale nevyrovná freestyle bmx.“ „Mám svůj sen, který je mou cestou, tou je účast na letních Olympijských hrách v Tokiu 2020, kde freestyle bmx bude mít premiéru.“

„Mé úspěchy? Třetí místo na Mistrovství světa 2017 a první místo na mistrovství Evropy do 18 let.“