Tipy na dárky pro chataře, babičky i teenagery

Vymyslet, čím milované obdarovat, se stává rok od roku těžší. Regály obchodů praskají ve švech po celý rok, roste životní úroveň a řada lidí si tak může pořídit vytoužené i potřebné věci kdykoliv. Co tedy pod stromeček zabalit, abyste blízkým udělali radost? Nechte se inspirovat našimi nápady.


Pro partnera či partnerku

To nejvzácnější, co druhému můžete dát, je váš čas a pozornost. Určitě tedy nikdy nešlápnete vedle, pokud pořídíte prodloužený víkendový pobyt daleko od každodenních starostí. Ať už dáváte přednost hotelovým službám a možnosti celodenního lenošení nebo romantice na chatě s dřevem praskajícím v krbu, tento dárek si určitě užijete oba.


Pro chataře

Pokud máte v rodině chataře, zaručeně je potěšíte elektro výbavou. Chalupáři se zahradou ocení meteostanici, díky které budou mít i doma přehled o aktuálním počasí a teplotách na chatě. Radost jim uděláte také malou přenosnou televizí. Zabaví po večerech a během deštivých dní. Na konci sezóny ji navíc majitelé snadno převezou a nehrozí tak, že by zlákala zloděje.


Pro teenagery

Je velmi těžké trefit se dětem v pubertě do vkusu a něčím je opravdu potěšit. Pokud nechcete šlápnout vedle, raději pořiďte dárkové poukazy do oblíbených obchodů a samotný výběr nechte na teenagerech. Radost jim uděláte i předplatným nejrůznějších digitálních služeb od online hudebních přehrávačů po online televizní služby s oblíbenými seriály. Pokud k tomu navíc přibalíte nová sluchátka, kvalitní reproduktory či monitor, bude úspěch letošních Vánoc zaručen.


Pro prarodiče

Zkuste letos sáhnout po něčem jiném než po teplé dece či pletených ponožkách a obdarovat babičku s dědou něčím originálním. Naplánujte společný výlet do míst z jejich mládí, na která rádi vzpomínají. Nebo je vezměte do divadla, do kina či na pěknou večeři. Celý zážitek nezapomeňte nafotit. Když totiž pod stromeček přibalíte i fotorámeček, budou moct na dárek z těchto Vánoc vzpomínat po celý rok. 


Pro sourozence

Vymyslet, čím podarovat sourozence, nebývá tak těžké zejména kvůli menšímu věkovému rozdílu. Pokud už ale nežijete pod jednou střechou, je náročné udržet si přehled o jejich zájmech a vkusu. Pak vsaďte na nové zážitky a procedury. Koho by nepotěšily masáž, volné vstupy na bazén či třeba kurz vaření. Prakticky založeným sourozencům pak uděláte radost spíše výkonnou powerbankou na cesty, vkusným batohem či třeba zásobou dobré kávy a čaje.