Tipy na valentýnský dárek pro velké muže i malé kluky

Svátek všech zamilovaných se pomalu blíží, ale vy pro svého milého stále nic nemáte? Nezoufejte. Přinášíme vám tipy na několik originálních dárků, kterými oslníte, uděláte radost a ještě z toho třeba budete mít něco sami.
Valentýn má být hlavně svátkem lásky a kvalitního společně stráveného času. Přesto se sluší svému partnerovi za jeho podporu a laskavost odvděčit i nějakou hmotnou maličkostí, která udělá radost nejen svým užitkem, ale zároveň poslouží jako jedinečná vzpomínka. Vybrali jsme pro vás 3 originální dárky, které tyto předpoklady zaručeně splní. 

Bezdrátový reproduktor

Bezdrátový reproduktor se hodí vždycky. Ať už chcete rozjet pořádnou party s kamarády, dopřát si lehký hudební podkres třeba k práci nebo si užít krásný večer s romantickým hudebním doprovodem.
Pokud si nevíte s výběrem bezdrátového reproduktoru rady, určitě vám poradí náš jednoduchý průvodce. V naší široké nabídce pak najdete vše od skladných mini repráčků přes multifunkční modely až po velké partyboxy s ohromným výkonem. A pokud máte doma spíše malého nezbedníka, můžete ho obdarovat něčím z naší nabídky produktů s motivem Déčko.

Bezdrátová nabíječka

U bezdrátových vymožeností ještě chvíli zůstaneme. Není divu, že jejich popularita neustále roste. Kdo totiž jednou ochutná pohodlí nabíjení kdykoliv a kdekoliv bez nutnosti hledat ten správný kabel, už nikdy nebude chtít jinak.
Pomocí moderních bezdrátových nabíječek nabijete snadno a rychle nejen své mobily, ale třeba i sluchátka či chytré hodinky. A když svému milovanému pořídíte model pro nabíjení více zařízení najednou, můžete si její výhody kdykoliv vychutnávat s ním.

FM transmiter do auta

FM transmitery jsou skvělým (ale přesto velmi dostupným) způsobem jak vdechnout nový život starším plechovým miláčkům. Stačí, když mají FM rádio a cigaretovou zásuvku a s transmiterem získají moderní technologie, jako je Bluetooth, přehrávání hudby z USB flash disku či Micro SD karty, nabíjení více zařízení najednou nebo možnost hands free volání při jízdě. 
Díky FM transmiteru si budete moct na vašich dalších společných cestách vychutnávat oblíbené písničky a z každého výletu uděláte rázem nezapomenutelný zážitek.