Ve tmě se už neztratíte

Prázdniny jsou oblíbené nejen pro děti, ale i pro všechny nadšence turistiky a kempování. Letní tábory jsou v plném proudu a tábor bez nočních her by nebyl ono, a proto existují čelovky, praktické a především pohodlné "svítilny na čelo".

My v GoGEN jsme velice rádi, že jsme rozšířili naši řadu výrobků o nové modely. Možná znáte naši čelovku GoGEN HL01, která dosahuje až 55 metrů, ale především vydrží až 6 hodin. Záleží však samozřejmě na použité značce baterií. Novinkou je stylová čelovka GoGEN HL02 o dosahu až 80 metrů. Největší její výhoda však tkví ve vestavěném akumulátoru, díky kterému již nemusíte kupovat baterky, ale čelovku dobíjet pomocí micro USB. Třešničkou na dortu je senzor pro rozsvícení pohybem ruky.

Pokud ale preferujete klasiku a pohyb rukou vám přijde pohodlnější než hlavou, máme pro vás designové svítilny. Svítilna GoGEN FL01 je náš veterán, který dosvítí až 100 metrů, stačí mu 3x AAA baterie a disponuje odolností IPX4 proti kapkám vody. Zatímco GoGEN FL02 už dosahuje 120 metrů a obsahuje odolnost IP56, která chrání před prachem a intenzivně tryskající vodou. Pokud však chcete prvotřídní viditelnost, omrkněte svítilnu GoGEN FL03. Její dosah činí až 300 metrů, svítí buď na klasické AAA baterie, nebo díky baterii 18650, kterou lze dobíjet prostřednictvím USB-C kabelu.