Vyhrajte reproduktor GoGEN Smilee!

 Teplejší počasí a léto se neodvratně blíží. Sezóna osvěžujících bazénů, nejlepších letních grilovaček a hudebních festivalů je za dveřmi, a proto není od věci se pomalu připravit. Bazén Vám nenapustíme, jídlo neugrilujeme, ale pomoci naladit tu správnou hudební atmosféru, to můžeme. Bezdrátový reproduktor GoGEN Smilee BPS 636 je pro to jako stvořený.

 Disponuje sympatickým výkonem 40 W. Ať už tedy posloucháte pop či techno, tento reproduktor zmákne všechno. Ještě k tomu si při pořádné hudební náloži můžete přes USB port dobít mobilní telefon. Pokud budete mít dva repráky GoGEN Smilee, využijte funkci TWS, kdy zařízení navzájem spárujete a zajistíte si jedinečně ozvučený stereo zážitek. Reproduktor můžete využívat až 6,5 hodiny bez potřeby nabití. A že je o co stát, ví i odborníci ze Stereo&Video, kteří jej již dva roky po sobě ocenili titulem Výrobek roku.

 Nyní při příležitosti Mezinárodního dne tance můžete o reprák Smilee soutěžit na našem Instagramu GoGEN! Stačí, když budete ve vašem stories na Instagramu sdílet váš jedinečný taneček, označíte @gogen_electronics a party reproduktor GoGEN Smilee může být Váš! Soutěž trvá do 29. 4. 2022.