GoGEN.cz
GoGEN.cz

Vyhledávání na webu
Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Novinky | Aktuality | Patička

Záruka 40 měsíců

Gog_logo_zaruka

Prodloužená záruka televizorů GoGEN

Značka GoGEN již několik let poskytuje na všechny LED televizory nadstandardní záruku 40 měsíců. Televizory s moderní technologií prochází důslednou kontrolou a zkouškami kvality. GoGEN o svých produktech nepochybuje a svým zákazníkům se snaží nabídnout vždy něco navíc. Mimořádná záruka 40 měsíců patří společně s technickými parametry a moderním designem mezi benefity, které rozhodují o koupi televizorů značky GoGEN. Mimořádná záruka také potvrzuje důvěru značky GoGEN ve své produkty.

 

 

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste využil mimořádně prodloužené GoGEN ZÁRUKY 40 MĚSÍCŮ na LED televizory. Tuto službu poskytovanou nad rámec zákonné záruky je nutné aktivovat v registračním formuláři. K platné registraci je třeba prodejní doklad s údaji o zakoupeném zboží a souhlas se zpracováním osobních údajů na konci formuláře. Po vyplnění registračního formuláře Vám bude zaslán potvrzující e-mail s odkazem na Certifikát GoGEN, kde budou uvedeny Vámi vyplněné údaje.

Tento certifikát, který je možné uložit nebo vytisknout, pečlivě uschovejte pro případnou reklamaci výrobku.

Pravidla akce naleznete ZDE.

Všechny doklady řádně uschovejte, i když pevně věříme, že je nebudete potřebovat.

 

Váš GoGEN!

 

* Záruka GoGEN 40 měsíců platí pouze ve vybraných prodejnách, obchodních řetězcích a internetových obchodech. Informujte se u svého prodejce!


Podmenu