GoGEN.cz
GoGEN.cz

Vyhledávání na webu
Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Novinky | Aktuality | Patička

Jak se registrovat

Záruka GoGEN 40 měsíců

Vážený zákazníku,

Značka GoGEN Vám přináší prodlouženou záruku na aktivní portfolio televizorů, a to z 24 až na 40 měsíců. Získáváte tím benefit v podobě jistoty, že Vaše případná reklamace bude vyřízena nad rámec zákonné dvouleté záruky.

 

Jak si aktivovat záruku 40 měsíců?

Pro aktivaci služby Záruka GoGEN 40 měsíců a získání této jedinečné výhody, je nutno navštívit do 60 dnů od zakoupení zboží webové stránky www.gogen.cz/zaruka-40-mesicu/ a vyplnit krátký registrační formulář, jehož uložením vygenerujete certifikát prodloužené záruky. Certifikát ve formátu PDF je také automaticky zaslán na emailovou adresu z registračního formuláře. Tento certifikát si každý zaregistrovaný vytiskne a společně s prodejním dokladem pečlivě uschová pro případnou reklamaci.

 

GoGEN Vám poskytne maximální garanci a léta bez starosti

Podmínky uplatnění služby Záruka 40 měsíců nejsou shodné s podmínkami záruční doby dle Občanského zákoníku, ale řídí se Obchodními podmínkami služby Záruka GoGEN 40 měsíců, které jsou k nahlédnutí na webu www.gogen.cz/zaruka-40-mesicu/pravidla-akce/.

 

Aktivací služby Záruka GoGEN 40 měsíců zákazník souhlasí s Obchodními podmínkami služby a se zpracováním všech údajů, které uvedl při registraci. Tyto údaje budou využity společností ETA a.s. při uplatnění služby Záruka 40 měsíců a pro účely marketingu. Souhlas lze vypovědět písemnou formou prokazatelně doručenou do společnosti ETA a.s.


Podmenu